۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۱
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 83360240
۰ نفر

برچسب‌ها

مجوز ساخت سالن ورزشی مجتمع صنایع اردکان صادر شد

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان با بیان اینکه مجوز ساخت سالن ورزشی 6 هزار نفری مجتمع فرهنگی رفاهی صنایع اردکان صادر شد گفت: این کار از ابتدای دولت تدبیر و امید آغاز و به‌ دلیل برخی مسائل مانند عدم توافق در مورد جانمایی و احصای خواسته‌های شهرستان، روند احداث آن طولانی شد.

بهروز شهابی زاد روز چهارشنبه در نشستی که به‌منظور تصمیم‌گیری در خصوص مراحل نهایی احداث مجتمع فرهنگی و رفاهی صنایع اردکان به دعوت شورای اسلامی شهر اردکان برگزار شد؛ بر توجه به مؤلفه ایجاد فضاهای اجتماع‌پذیر برای ساماندهی اوقات فراغت و ایجاد نشاط اجتماعی تأکید کرد.

وی با بیان این‌که با توجه به میزان درآمدها و اعتبارات دولتی، ساخت چنین مجتمعی توسط هیچ‌یک از نهادهای وابسته به دولت ممکن نیست؛ افزود: در راستای ایجاد عدالت در برخورداری مردم کل شهرستان از این مجتمع، مکان فعلی انتخاب شد.

فرماندار اردکان با اشاره به برخی اظهارنظرهای نادرست اظهار داشت: مجوز تغییر کاربری زمین فعلی با توجه به عام‌المنفعه بودن و در راستای افزایش رفاه مردم در کمیسیون‌های مربوطه گرفته شده و با توجه به مشکلات زیاد در نگهداری و اداره این مجتمع راهی جز واگذاری آن به نهادهای دولتی در پایان کار وجود ندارد.

شهابی زاد گفت: انتظار از شورای اسلامی شهر و شهرداری این است که با توجه به سرمایه‌گذاری چند ده میلیارد تومانی، روند صدور مجوزهای لازم را تسریع کنند.

وی هم‌دلی مسئولان را نقطه قوت و امیدواری در پیشبرد امور شهرستان دانست و افزود: در سایه این تعامل، مقدمات کار ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری مجتمع نظیر انتخاب مشاور و برگزاری مناقصه انجام شده و امیدواریم بتوانیم با نصب روزشمار، ساخت آن را به مردم گزارش کنیم.

در ابتدای این دیدار رئیس و اعضای شورای شهر اردکان به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پرداختند.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۴/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =