۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۲
کد خبرنگار: 1029
کد خبر: 83360130
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۸۰ تن شکر با نرخ دولتی در اراک توزیع شد

اراک - ایرنا - رئیس اتحادیه خواروبار و لبنیات شهرستان اراک گفت: ۳۸۰ تن شکر با نرخ مصوب دولتی از اردیبهشت ماه امسال تاکنون به منظور رفاه حال مصرف کنندگان و تنظیم بازار در این شهرستان توزیع شده است.

«حسین عباسی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۳ فروشگاه و مغازه برای توزیع این میزان شکر به قیمت ۳۵ هزار ریال در اراک در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: توزیع شکر در راستای تداوم توزیع اقلام مدیریت شده طرح تنظیم بازار و با هماهنگی رئیس کارگروه تنظیم بازار این شهرستان با هدف حفظ قدرت خرید عموم مردم صورت گرفته است.

رئیس اتحادیه خواروبار و لبنیات شهرستان اراک گفت: صدور حواله برای تخصیص شکر به صنعتگران متقاضی نیز با مجوز معاونت صنعتی و بررسی‌های دقیق انجام می‌شود.

با اشاره به تأمین شکر مورد نیاز گروه‌های مختلف مصرف کنندگان از طریق اتحادیه قنادان، اتاق اصناف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سایر فروشگاه‌های معتمد به عنوان عرضه‌کنندگان شکر با نرخ دولتی معرفی شده‌اند.

وی اضافه کرد: در این مدت شکر بسته‌بندی شده ۹۰۰ گرمی با قیمت مصوب از طریق فروشگاه‌های مختلف در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

از مجموع ۳۰ هزار واحد صنفی در کلانشهر اراک ۲ هزار و ۷۰۰ واحد در حوزه خواروبار و لبنیات فعالیت دارند.

۶۹۹۱/ ۶۰۱۳/‏