۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83360107
۰ نفر
هشت  هنرجوی البرز به جشنواره  مهارت های هنری راه یافتند

کرج – ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز از راهیابی هشت هنرجوی این استان به سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور خبر داد.

سالار قاسمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مرحله کشوری جشنواره مهارت‌های هنری شاخه کاردانش تابستان امسال در قم برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله استانی این جشنواره مهم ۱۰۷ اثر ازهنرجویان پایه‌های یازدهم و دوازدهم در ۲۰ گرایش مورد داوری قرار گرفت.

وی بیان داشت: در این جشنواره فاطمه بخشی در گرایش چاپ یاتیک از هنرستان شهید عادل محمدی منش از آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، سوگند فراهانی و پریا دژبان درگرایش نقوش سنتی ازهنرستان بعثت هفت ناحیه چهار کرج و نازنین جعفری پور در رشته مشبک کاری از ناحیه ۲ کرج از البرز برای رقابت در مرحله کشوری برگزیده شدند.

قاسمی گفت: همچنین ثریا سادات حسنی در رشته معرق کاری و آیلار حسن بیگی در معماری داخلی از هنرستان کاردانش نور و علامه امینی آموزش و پرورش ناحیه سه کرج و زینب نوری تبار در رشته هنر فرش از هنرستان کاردانش فلق شهرستان نظرآباد به مرحله کشوری سیزدهمین جشنواره مهارت‌های هنری کاردانش کشور راه یافتند.

وی، این موفقیت را حاصل همت والای هنرجویان، هنرآموزان، مدیران هنرستان‌ها، اعضای دبیرخانه و داوران باتجربه در این جشنواره کشوری دانست و اضافه کرد: برنامه ریزی و برگزاری منظم مراحل استانی سیزدهمین دوره جشنواره مهارت‌های هنری شاخه کاردانش از دیگر عوامل موفقیت البرز در این جشنواره را تشکیل می‌دهد.

وی تاکید کرد: هر ساله هنرجویان و هنرآموزان هنرستان‌های شاخه کاردانش در جشنواره‌ها و مسابقات کشوری موفق به کسب رتبه‌های برتر برای استان می‌شوند که قابل تحسین است.

استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز دارد.

۲۸۱۹/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =