۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۶
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83360103
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزشکار هرمزگانی عازم رقابت های سه گانه قهرمانی آسیا شد

بندرعباس- ایرنا- رییس هیات سه گانه هرمزگان از اعزام ورزشکار این استان به همراه تیم ملی به رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی خبر داد.

سمانه قائدزاده روز چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: محمد مهدی رحمتی ورزشکار هرمزگانی عضو تیم ملی سه گانه کشورمان است که به همراه این تیم عازم رقابت های قهرمانی آسیا شد.

وی افزود: تیم ملی کشورمان با ترکیب محمد مهدی رحمتی، امین سقایی، آرین قلعه نویی، بهزاد نوبری پور و علی رضوانی در این رقابت ها شرکت کرده است.

قائده زاده خاطرنشان کرد: رقابت های سه گانه قهرمانی آسیا در روزهای ۳۰ خرداد تا دوم تیرماه در شهر گیونگ جو کره جنوبی برگزار می شود.

به گزارش ایرنا ورزش سه گانه ترکیبی است که شرکت‌کنندگان در آن با انجام سه مرحله استقامتی شامل شنا، دوچرخه‌سواری و دو با یکدیگر رقابت می کنند.

رشته ورزشی سه گانه یا تریاتلون یکی از رشته های المپیکی دارای طرفداران زیاد در جهان است و شامل ۱۵۰۰ متر شنا، ۴۰ کیلومتر دوچرخه سواری و ۱۰ کیلومتر دو صحرانوردی است که به صورت متوالی و پی در پی انجام می شود و از نظر کارشناسان یک رشته ورزشی سخت و طاقت فرسا در عین حال یک ورزش بسیار مفرح و پویا محسوب می شود.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =