۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۱
کد خبرنگار: 1168
کد خبر: 83360100
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم ملی ژیمناستیک به رقابت های آسیایی اعزام شد

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: تیم ملی هنری ایران با سرپرستی «نادر مدنی» رییس هیات ژیمناستیک استان جهت شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا عازم کشور مغولستان شد.

سجاد خوبدل روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران با ترکیب سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، مهدی الفتی، مهدی احمد کهنی و ایمان خاموشی به عنوان ورزشکار با سرمربی گری محمدرضا خیرخواه و مربیگری مبین ابراهیمی عازم این رقابت های شده اند.

وی بیان کرد: این رقابت ها از امروز چهارشنبه آغاز می شود و در نخستین روز آن ورزشکاران کشورمان در دور مقدماتی حرکات زمینی، خرک حلقه و دارحلقه به مصاف حریفان آسیایی خود می روند.

وی ادامه داد: این مسابقات در رشته های پرش خرک، پارالل و بارفیکس برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: نادر مدنی علاوه بر ریاست هیات ژیمناسیتک استان، ریاست کمیته شاخه هنری فدراسیون را نیز بر عهده دارد.

خوبدل افزود: هشتمین دوره رقابت های ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیا به میزبانی شهر اولان باتور مغولستان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۹ کشور، در قالب ۱۵ کشور با تیم کامل و چهار کشور به صورت انفرادی در حال برگزاری است.

به گزارش ایرنا هشت ورزشکار ملی پوش ارومیه ای برای شرکت در رقابت های جهانی «ژیمناستیک برای همه» که تیر ماه امسال در اتریش برگزار خواهد شد آماده می شوند؛ مسابقات «ژیمناستیک برای همه» به صورت جشنواره برگزار می شود و ترکیبی از رشته های ایروبیک، آکروژیم و ژیمناستیک هنری است که نیاز به هماهنگی و انسجام بسیار زیادی دارد.
طی ۲ سال اخیر ۱۵ ژیمناستیک کار آذربایجان غربی به اردوهای متعدد تیم ملی دعوت شدند.
علی خلیلی، امیرحسین صمدی، جواد پاشایی، علی حسینی آذر در رده های سنی مختلف با مربیگری محمد خلیلی به مسابقات جهانی ایروبیک ژیمناستیک به میزبانی کشور پرتغال اعزام شدند.
احد محمدی، ساسان عباسی، آرش امیر ابراهیمی، یوسف رضایی، روح الله جنتی فر و محمد حسین منافی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی آکروژیم هستند.
همچنین در رشته ترامپولین نیز چهار ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند، هفته گذشته رضا قوچاق مدال برنز بخش سرعت رقابت های لیگ پارکور کشور و انتخابی تیم ملی را بر گردن آویخت و به اردو دعوت شد.

۷۱۵۶/‏۷۱۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =