۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۲
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 83360096
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴ تقاطع غیرهمسطح جدید در ارومیه طراحی شد

ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه گفت: ۱۴ تقاطع غیرهمسطح در نقاط مختلف شهر با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته طراحی شده که به نوبت در مدار اجرا قرار می گیرد.

محمد حضرت پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بسیاری از این تقاطع ها در کمربندی دوم شهر ارومیه قرار دارد.

وی اضافه کرد: علاوه بر آنها، مطالعات ۲۳ تقاطع غیرهمسطح دیگر نیز برای اجرا در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه مراحل پایانی ساخت کمربندی میانی شهر ارومیه در دست انجام است، بیان کرد: هم اکنون ۴۲ کیلومتر از کمربندی دوم ارومیه نیز در حال مطالعه و اجرا قرار دارد.

شهردار ارومیه با اشاره به اینکه در کنار توسعه عمرانی به ارتقای فضای سبز نیز در این شهر توجه ویژه ای می شود، ادامه داد: مطالعات احداث ۱۰ پارک محله ای نیز در نقاط مختلف این شهر انجام شده است.

حضرت پور با بیان اینکه از سال ۱۳۹۱ تا امروز، بیش از ۲۵۰ مطالعه و طراحی پروژه های خرد و کلان شهری با ۷۰ میلیارد ریال هزینه در ارومیه انجام شده است، گفت: طرح تفصیلی، زمین های الحاقی به محدوده شهر، محدوده روستاهای الحاقی به شهر، طرح جامع شهرسازی حریم ارومیه، طرح جامع مدیریت بحران، فاز یک و ۲ سایت پارک جنگلی، طرح جامع ساماندهی منظر شهری و تهیه عکس های هوایی رقومی از جمله این مطالعات به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، طرح کمربندی میانی شهر ارومیه از سال ۱۳۹۲ اجرایی شده است.

در این کمربندی ۱۱ تقاطع غیرهمسطح اجرایی شده که ۱۰ تقاطع از آنها به پایان رسیده و زیر بار ترافیک رفته است.

۸۱۳۷/‏۷۱۲۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =