دشمن بدنبال استحاله کردن انقلاب اسلامی است

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به توطئه جنگ نرم دشمنان گفت: دشمنان ایران بدنبال استحاله کردن انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی نکونام شامگاه سه شنبه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران در حال متحول کردن جهان است و نباید اجازه داد کشور از درون دچار مشکل شود.

وی افزود: دشمن تاکنون نتوانسته است از هیچ راهی به جمهوری اسلامی نفوذ کند و به همین علت بدنبال استحاله کردن انقلاب اسلامی است.

نکونام تصریح کرد: برخورداری از رهبری بزرگوار و با درایت، تشکیلات حکومتی و مردمی از شاخص‌های ساز و کار جامعه برای رسیدن به جامعه توحیدی است که انقلاب اسلامی ایران دارای این شرایط است.

وی یادآور شد: متأسفانه اکنون بی تفاوتی‌های زیادی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد که همین عامل باعث ایجاد یاس و کشاندن جامعه به سمت و سوی ابتذال شده است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح ملی مجموعه‌ای اثرگذار است و برای تقویت شاخص‌ها و ارتقای کمی و کیفی وضعیت امر به معروف و نهی از منکر می‌توان از ظرفیت طرح مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی به میزبانی چهارمحال و بختیاری بهره مند شد.

نکونام تصریح کرد: در این دوره می‌توان آموزش‌های لازم را به آمران به معروف و ناهیان از منکر به مدت ۲۲ روز ارائه کرد.

وی یادآور شد: هم اینک برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر، تعداد طلایه داران کم است و باید تعداد بیشتری از جوانان انتخاب و برای طلایه داری امر به معروف و نهی از منکر آموزش های لازم را فرابگیرند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: هم اینک خلأهایی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در جامعه وجود دارد و به همین علت نقش این مهم به خوبی ایفا نمی‌شود.

وی گفت: برای فعال شدن مجموعه امر به معروف و نهی از منکر از ظرفیت نیروهای مساجد، پایگاه‌های بسیج و هیأت مذهبی بهره گیری شود.

نکونام تاکید کرد: هم اینک آمران به معروف و ناهیان از منکر در مظلومیت قرار دارند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز گفت: دشمن در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی از ایران شکست خورده است، به همین علت استکبار جهانی اکنون به فکر ضربه زدن به ایران از طریق ورود به مسائل فرهنگی افتاده است.

سردار علی محمد اکبری تصریح کرد: برگزاری طرح مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی به میزبانی چهارمحال و بختیاری از ۱۳ تیر تا ۵ مرداد سال جاری می‌تواند در ساماندهی آموزش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر مؤثر باشد.

اکبری یادآور شد: آمران به معروف و ناهیان از منکر در تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی برای ایجاد تمدن اسلامی تأثیر مستقیم دارند.

وی اظهار داشت: تذکرهای مهم اخیر نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در خصوص مسائل فرهنگی و انتقاد از برگزاری کنسرت‌ها در استان نقشه راه روشنی برای حساسیت نسبت به اهمیت مسائل فرهنگی است.

به گزارش ایرنا، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته در ۲۴ خرداد سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد نسبت به برگزاری کنسرت‌های موسیقی با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعتراض کرد.

در این مراسم، بیانیه مرتبط با ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری قرائت شد.

۷۳۶۲/‏۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =