۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 1347
کد خبر: 83360036
۰ نفر
۸ کیلوگرم حشیش در مهاباد کشف شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هشت کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ رضا ظهیریان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری مواد مخدر در سطح این شهرستان، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی ادامه داد: تیم ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از تحقیقات و شناسایی محل مورد نظر با هماهنگی مراجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در حل حضور یافته و هشت کیلوگرم حشیش را در این مکان کشف و یک متهم را که قصد فرار داشت دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس جرم خود را پذیرفته و اعتراف کرد که قصد توزیع این مواد مخدر را در سطح شهرستان داشت.

فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضایی تحویل داده شد.

در ماه گذشته نیز بیش از ۲۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۲۵ نفر از عاملان مرتبط با این مواد در مهاباد از جمله اعضای شبکه تهیه، توزیع و پخش مواد مخدر و معتادان متجاهر در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاک سازی مناطق آلوده، شناسایی و دستگیر شدند.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

مهاباد دارای با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/۷۱۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =