۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۳
کد خبرنگار: 2108
کد خبر: 83360017
۰ نفر
تعدادی از سرشاخه های شرکت هرمی وی کاپیتال در بانه دستگیر شدند

سنندج - ایرنا - فرمانده انتطامی بانه گفت: در پی شکایت تعدادی از مالباختگان، برخی از سرشاخه های سایت شرکت هرمی وی کاپیتال در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رسول کرمی چگینی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هوشیاری و رصد اطلاعاتی پلیس بانه تعدادی از سرشاخه های اصلی این سایت شده اند.

وی همچنین از شهروندان درخواست کرد با توجه به پیگیری های جدی پرونده وی کاپیتال از طریق دستگاه قضایی از انجام تجمعاتی که باعث نارضایتی مردم در محلات می شود خودداری کرده و به شایعات توجه نکنند و اخبار و اطلاعات موثق را طریق مبادی ذی صلاح پیگیری کنند.

سایت شرکت هرمی وی کاپیتال یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی است که در چند ماه اخیر توسط افرادی در بانه عضو گیری کرده و بیش از ۱۰۰ سرشاخه (لیدر) داشته که با تبلیغات گسترده برای این سایت عضو گیری می کردند.

از تعداد مالباختگان و میزان سرمایه گذاری انجام شده در این شرکت هرمی آمار دقیقی در دست نیست اما برخی از منابع محلی می گویند: این سایت بیش از ۵۰ هزار عضو در بانه داشته و سودهای نجومی به برخی از سرمایه گذاران و سرشاخه های اصلی پرداخت شده اما برخی از اعضای سرمایه خود را از دست و مالباخته شدند.

برخی از شهروندان بانه ای برای عضویت و سرمایه گذاری در این سایت اموال و زیور آلات خود را فروخته و با وعده دریافت سودهای وسوسه انگیز در این سایت سرمایه گذاری کرده ا ند.

سایت وی کاپیتال از پنجشنبه هفته گذشته از دسترس خارج شده و اعضا به آن دسترسی ندارند و این سایت در آخرین پیام خود در سایت نوشته اینجا جای ایرانی ها نیست و از سایت خارج شوید.

سایت شرکت وی کاپیتال سرشاخه های زیادی در سراسر کشور داشته اما بیشتر اعضای این سایت شهروندان بانه ای هستند که اکنون مالباخته شده اند.

شهرستان مرزی با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

/۷۴۶۹/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =