ایران با برتری مقابل لبنان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد

تبریز - ایرنا - تیم فوتسال امید ایران در بازی یک چهارم نهایی خود مقابل تیم لبنان با نتیجه ۳ بر ۲ در وقت اضافه پیروز و راهی نیمه نهایی شد.

به گزارش ایرنا، مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتسال زیر ۲۰ پسران آسیا امروز سه شنبه در حالی آغاز شد که نمایندگان ایران از ساعت ۲۰ در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف تیم فوتسال لبنان رفت.

در این بازی شاگردان شاندیزی با ارائه یک بازی جذاب و مسلط توانستند در دقیقه ۸ توسط سالار آقاپور دروازه لبنانی‌ها را باز کنند تا نیمه نخست را با نتیجه یک بر صفر به رختکن بروند.

در ادامه بازی تیم لبنان با پاس‌های عمقی و ارسال از جناحین قصد داشت بازی را به تساوی بکشاند که تلاش بازیکنان تیم فوتسال لبنان تا دقیقه ۳۸ بازی ثمر بخش نبو اما در دقایق پایانی تیم لبنان با انجام سیستم پاور پلی توسط حسین همیه بازی را به تساوی کشاند تا برنده این دیدار در وقت اضافه تعیین گردد.

در ثانیه‌های پایانی پنج دقیقه وقت اضافه اول سالار آقاپور توانست با یک شوت زیبا و سرکش کنج دروازه لبنان را برای دومین بار باز کرده و ایران را برای صعود به مرحله نیمه نهایی امیدوار کند.

این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد رضا قنبری گل سوم تیمش را به دست آورد.

بازیکنان لبنان به این نتیجه راضی نبودند و دقیقه ۴۹ بازی توسط استیو کوکزیان اختلاف را به یک گل کاهش داده و نهایتاً بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایران خاتمه یافت.

همچنین نتایج دیگر دیدارهای امروز به ترتیب ذیل بدست آمد؛

اندونزی ۷ بر ۵ بر تیم ویتنام چیره شد و ژاپن ۲ بر صفر تیم عراق را از پیش رو برداشت و افغانستان در یک بازی دیدنی ۳ بر ۲ تایلند را مغلوب کرد.

به گزارش ایرانا، مرحله نیمه نهایی بین تیم‌های ایران و ژاپن ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه و افغانستان و اندونزی ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه در سالن شهید پور شریفی تبریز در حال برگزاری است.

۹۸۵۳/۳۰۷۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =