۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در جاده یاسوج  به بابامیدان کشف شد

یاسوج- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در جاده ارتباطی یاسوج به بابامیدان کشف و ضبط شد.

سردار مهدی انصاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تلاش نیروهای مبارزه با قاچاق کالا محموله بزرگ کالای قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال بعد از ظهر سه شنبه در جاده یاسوج به بابامیدان کشف و ضبط شد.

وی کالاهای کشف شده را شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، ابزار و آلات صنعتی، کیف و کفش عنوان کرد.

سردار انصاری بیان کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو کامیون باری توقیف و همچنین یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ارزش کالاهای کشف شده در جاده‌های ارتباطی استان از ابتدای امسال تاکنون افزون بر ۱۶۶ میلیارد ریال بوده است.

سردارانصاری گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه پارسال ۸۵ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه قاچاق از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است، ابراز داشت: نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

۹۸۶۸/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =