تیم والیبال دانشجویان ایران حریفی خطرناک برای رقبایش در ایتالیا است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: تیم والیبال دانشجویان تیم خوبی است و می‌تواند حریفی خطرناک برای رقبای خود در یونیورسیاد ایتالیا باشد.

«محمد وکیلی» در حاشیه دیدار تدارکاتی تیم های والیبال جوانان و دانشجویان در سالن والیبال آزادی در جمع خبرنگاران افزود: هیچ تیمی نباید این تیم را دست کم بگیرد زیرا توان غافلگیری رقبا را دارد و توان تکرار قهرمانی دوره قبل خود را هم دارا می باشد.

وی ادامه داد: والیبالیست‌های عضو تیم دانشجویان همگی ورزشکارانی هستند که طی یکسال گذشته در قالب تیم‌های باشگاهی در لیگ برتر حضور داشته و از نظر بدنی و فنی در شرایط خوبی قرار دارند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: این تیم از دریافت کننده، پاسور، سرعتی زن و لیبرو خوبی بهره می‌برد و قطعاً ترکیب برترین نفرات حاضر در اردو می‌تواند تیمی خطرناک در برابر حریفان راهی میدان کند.

وکیلی افزود: این تیم در دیدار امروز نشان داد شرایط بسیار خوبی دارد و تیمی جوان و با تجربه است.

وی توضیح داد: با توجه به قوانین بازی های ورزشی دانشجویان جهان، بازیکنان باید زیر ۲۵ سال باشند و برهمین اساس بیشتر نفرات تیم والیبال دانشجوان در تیم نوجوانان حضور داشته و علاوه بر تجربه حضور در میادین بین المللی سومی جهان در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه دارند.

وی در خصوص بازی امروز تیمش (تیم والیبال نوجوانان) در برابر تیم دانشجویان گفت: ۲ ست نخست را واگذار کردیم زیرا بازیکنانم صبح امروز وزنه زدند و به لحاظ بدنی کمی گرفتگی داشتند اما در ست سوم بدن‌هایشان آزادتر شد و توانستیم نتیجه را ۲۶ بر ۲۴ ببریم.

وکیلی باخت شاگردانش در برابر تیم والیبال دانشجویان را باخت در برابر تجربه عنوان کرد و گفت: ادامه تمرینات دانشجویان کمک می‌کند تا این تیم به آمادگی مطلوب دست یافته و با شرایط بهتری راهی ایتالیا شود.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان گفت: به اعتقاد من افزایش آمادگی جسمانی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی بیشتر می‌تواند تیم دانشجویان را در فرصت باقی مانده تا شروع به شرایط آمادگی بیشتر برساند و آمادگی بیشتر می‌تواند بازیکنان را از نظر روانی کاملاً مهیای حریفانی سرسخت چون برزیل و لهستان کند.

تیم والیبال دانشجویان کشورمان در مسابقات یونیورسیاد ایتالیا در مرحله گروهی با تیم‌های برزیل، لهستان، کانادا و فرانسه هم گروه است و در نخستین دیدار خود به مصاف تیم فرانسه خواهد رفت.

والیبال دانشجویان هفته گذشته یک دیدار تدارکاتی مقابل تیم والیبال جوانان برگزار کرده است و علاوه بر دیدار امروز در برابر تیم والیبال نوجوانان قراراست سوم تیرماه بازی دیگری با همین تیم داشته باشد.

سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از ۱۲ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

والیبال دانشجویان کشورمان سال ۲۰۱۷ در بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان به میزبانی چین تایپه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =