۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۹
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83359967
۰ نفر
نورافکن: امیدوارم در استقلال بمانم

تهران-ایرنا- بازیکن تیم امید ایران اظهار داشت: صحبت‌هایی با شارلوای بلژیک برای ماندن من در استقلال انجام شده است. از بچگی عاشق استقلال بودم و امیدوارم مذاکرات نتیجه خوبی برای من و باشگاه به همراه داشته باشد تا به فوتبالم در این تیم ادامه دهم.

«امید نورافکن» در حاشیه تمرین تیم امید ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اولین روزی است که در اردوی تیم امید حضور پیدا کردم. بعد از بازی‌های مرحله مقدماتی امیدوارم از این مرحله هم بتوانیم با موفقیت به مرحله بعدی صعود کنیم.
وی در باره بازی دوستانه تیم امید ایران با تیم بزرگسالان افزود: از این موضوع بی اطلاع هستم اما اگر چنین اتفاقی رخ بدهد خوشحال کننده است و می‌تواند برای ملی پوشان امید مثمر ثمر باشد.
نورافکن خاطرنشان کرد: برای رفتن به المپیک کار سختی پیش رویمان است و باید فقط و فقط تمامی اهالی ورزش و فدراسیون فوتبال به ما کمک کنند.
بازیکن امید ایران تصریح کرد: برای رفتن به المپیک شرایط آسان نیست و اگر این طور بود دوره‌های قبل هم می‌توانستیم به المپیک برویم اما نتوانستند چنین کاری را انجام بدهند.
وی تاکید کرد: با حرف که نمی‌توان بگویم به المپیک می‌رسیم یا نمی‌رسیم اما تمام سعی و تلاش‌مان را خواهیم کرد. در جلسه‌ای که داشتیم مجیدی گفت کارمان سخت است و باید تمرکز کنیم.
نورافکن در پایان درباره اینکه فصل بعد در استقلال می‌ماند یا خیر گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم صحبت‌هایی با شارلوای بلژیک برای ماندن من در استقلال انجام شده است. من از بچگی عاشق استقلال بودم و امیدوارم نتیجه خوبی برای من و باشگاه به همراه داشته باشد تا به فوتبالم در این تیم ادامه دهم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =