۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83359929
۱ نفر
بازیکن اسبق تیم نوجوانان: دکتر گفت می‌توانم دوباره فوتبال بازی کنم

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: از دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» تشکر ویژه ای می‌کنم که درمان چشم‌هایم را بر عهده گرفت و او اعلام کرد می‌توانم دوباره به فوتبال برگردم.

«حمزه بروایه» سابقه بازی در تیم ملی نوجوانان ایران را در کارنامه اش دارد. او در روزهایی که در اوج فوتبال قرار داشت برای تفرج به همراه خانواده راهی طبیعت شده بود و بر اثر مصدومیت ناشی از پرش شراره آتش به چشم دچار نابینایی نسبی شد.
چند هفته پیش مصاحبه‌ای از «حمزه بروایه» در خبرگزاری ایرنا منتشر شده و اظهار داشت: بعد از این حادثه زندگی روی تلخش را به من نشان داد؛ مسیر زندگی ام تغییر و تمام آنهایی که برای با من بودن لحظه شماری می‌کردند دیگر سراغی از من نگرفتند. بازیکنانی بودند که امروز برای خودشان در فوتبال ایران اسم و رسمی دارند و الان ملی پوش هستند یا در تیم‌های بزرگ پایتخت بازی می‌کنند. آنها زمانی پیراهن امضا شده مرا می‌خواستند ولی اکنون این قدر بی معرفت هستند که حتی گذشته خود را به یاد نمی‌آورند.
با گزارش‌های منتشر شده نهایتاً با پیگیری محمدهادی ایازی (معاون سابق وزیر بهداشت) و چند روزنامه نگار ورزشی، دیروز با حضور در کلینیک نور تهران فرآیند درمان خود را زیر نظر دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» آغاز کرد.
«حمزه بروایه» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: به نظر می‌رسد روزهای سختی که داشتم و در تمام این سال‌ها پشت سر گذاشتم در حال پایان است و سرنوشت به زودی به من لبخند خواهد زد.
وی افزود: دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» لطف کردند و درمان چشم‌هایم را بر عهده گرفتند، واژه‌ای برای تشکر از این عزیز پیدا نمی‌کنم و امیدوارم بتوانم روزی جواب خوبی‌های این بزرگوار را بدهم.
بازیکن اسبق تیم نوجوانان خاطرنشان کرد: قرار بر این شد هفته آیند دو عمل جراحی بر روی چشم‌هایم انجام شود، دکتر قاضی زاده هاشمی اعلام کردند شاید چشم‌هایم مثل روز اول نشود اما بینایی ام به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد و حتی می‌توانم دوباره فوتبال بازی کنم.
وی در پایان گفت: از تمام عزیزانی که در این مدت برای من زحمت کشیده و باعث شدن وزیر سابق درمان چشم‌هایم را بر عهده بگیرد ممنون هستم و از خداوند بزرگ می‌خواهم به تمام آرزو های خوبشان برسند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =