۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۵
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 83359893
۰ نفر
صرف تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب، اثری ندارد

بجنورد- ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: آنچه که در پیاده سازی بیانیه صادر شده از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب اهمیت دارد، تلاش برای اجرایی کردن آن است و گرنه تحلیل بیانیه را در همه جا انجام می دهند و اثری ندارد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در روز سه شنبه، ولی الله حیاتی در شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: این بیانیه باید در اختیار دستگاه های عضو شورای فرهنگ عمومی قرار گرفته و بومی سازی شود.

وی بر ضرورت حرکت همه دستگاهها در مسیر توسعه تاکید کرد و گفت: محور اصلی کار تمام مدیران استان باید در مسیر توسعه یافتگی و معیشت مردم باشد و نباید مسائل دیگر موضوع توسعه یافتگی را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با اشاره به موضوع اعتیاد نیز گفت: نماینده عالی دولت در خراسان شمالی دستور تدوین سند تحول اعتیاد استان و نیز ارائه برش شهرستانی آن را داده است و بر این اساس این سند باید نقشه راه برای مقابله با اعتیاد شود.
حیاتی اظهار امیدواری کرد که با دستور استاندار و همگرایی اعضای شورای فرهنگ عمومی و نیروهای مسلح و سایر بخش ها، درروند توسعه استان گام های بلندی برداشته شود

۵۱۳۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =