۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۴
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83359884
۰ نفر
سرمربی تایلند: سطح مسابقات فوتسال آسیا ارتقا یافته است

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال تایلند گفت: شکست تیم های بزرگ در این مرحله از مسابقات فوتسال زیر بیست سال آسیا نشان از ارتقاء مسابقات نسبت به سال های قبل دارد.

به گزارش ایرنا، خوزه ماریا مندز در نشست خبری پس از دیدار تایلند و افغانستان با اشاره به شکست ۳ بر ۲ تیمش در این دیدار افزود: من احساس عجیبی دارم زیرا که ما خیلی بهتر از آنها بودیم درست است.

وی افزود: هر چند در طول نیمه نخست بازی چند اشتباه داشتیم ولی در نیمه دوم موقعیت های زیادی را از دست دادیم و از شاگردانم ناراخت هستم که در اندازه خودشان ظاهر نشدند.

سرمربی تیم فوتسال تایلند در مورد تیم افغانستان خاطرنشان کرد: هر تیمی تا این مرحله مسابقات بالا می آید مهم بوده و ما امروز به اشتباهاتمان باختیم و باید بگویم که تیم حریف تیم محبوب من بوده و احترام زیادی به این تیم قائل هستم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا از سیستم پاور پلی دیر استفاده کرد، گفت: انتظار داشتیم تیم حریف خطاهای زیادی را در طول بازی مرتکب شود و ما از پنالتی استفاده کنیم وگرنه زودتر از سیستم پاور پلی استفاده می کردیم.

مندز بیان کرد: ما با هر شرایطی که بود خودمان را به رقابت ها رساندیم و همانطور که می دانید از تیم سابق ما بازیکنانی به تیم های برتر ملحق شدند که انتظار داریم باز هم از این تیم جوان نفراتی به تیم های خارجی بپیوندند.

وی اضافه کرد: شکست تیم هایی چون ویتنام، عراق که نایب قهرمان سال قبل بود و همین طور تیم ما نشان می دهد که سطح مسابقات خیلی ارتقاء یافته و این برای آینده فوتسال آسیا امیدوار کننده است.

سرمربی تیم فوتسال افغانستان نیز در نشست خبری بعد از این بازی گفت: تیم تایلند یکی از تیم های برتر این رقابت ها بوده که ما به شایستگی توانستیم بر این تیم فائق بیاییم.

عبدالرزاق ممروک اضافه کرد: توجه ما روی نکات تیمی و فنی بود و در پرس کردن تیم مقابل خوب عمل کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول خوب ظاهر شدیم ولی در نیمه دوم کمی تحلیل رفتیم که باید روی این قضیه کار کنیم.

وی به نوع چیدمان بازی ها انتقاد کرد و گفت: ا فاصله کوتاه و بدون استراحت بازی ها را ادامه می دهیم و باید روی نقاط ضعف تیم خودمان کار کنیم.

عبدالرزاق همچنین در مورد تیم اندوزی که حریف بعدی تیم افغانستان خواهد بود، گفت: شناخت خوبی از این تیم داریم و بیشتر روی نقاط قوت و ضعف تیم اندونزی کار خواهیم کرد و ریکاوری روی بازیکنان خودمان انجام می دهیم تا مقابل تیم اندوزی با تجربه پیروز باشیم.

مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه از ۲۴ خرداد تا اول تیر در ۴ گروه ۳ تیمی در سالن شهید پور شریفی تبریز در حال برگزاری است.

۹۸۵۳/‏۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =