۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83359834
۰ نفر
سامانه جامع واگذاری املاک در گلبهار رونمایی شد

مشهد- ایرنا- سامانه جامع واگذاری املاک روز سه شنبه به صورت آزمایشی در شرکت عمران شهر جدید گلبهار رونمایی شد.

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در این مراسم گفت: این سامانه بخشی از پروژه معماری سازمانی وزارت راه و شهرسازی است.

صادق اکبری افزود: مهمترین عامل در توسعه هر شهر وجود زمین قابل استفاده، اطلاع از کیفیت اراضی و فرآیندهای کاری روان و شفاف است.

وی اظهار داشت: شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان متولی و راهبر اصلی سیاست های توسعه شهرهای جدید، برنامه ریزی لازم برای رصد سیستماتیک وضع موجود اراضی و املاک را در دستور کار قرار داده است.

وی گفت: برای تهیه این سامانه شناخت کامل از فرآیند کار و اطلاعات مورد نیاز هر بخش به دست آمده و پس از تهیه نسخۀ اول نرم افزار، جلساتی برای اظهارنظر همکاران مرتبط در شرکت های تابعه برگزار گردیده که بر اساس نتایج حاصله و در طی چندین نوبت متوالی، اصلاحات لازم در سامانه انجام و اجرای عملیات سامانه در شهر جدید گلبهار آغاز شده است.

اکبری افزود: این سامانه با هدف بهبود و روان تر شدن کسب و کار برای سرمایه گذاران، طراحی و ایجاد شده و تا پایان شهریور ماه در سایر شهرهای جدید نیز بارگذاری خواهد شد.

وی اظهار داشت: این سامانه قابلیت اشراف اطلاعاتی در زمینه دارایی و املاک، شفاف سازی، مستند سازی، دسترسی سریع، جلوگیری از تضاد و تعارض در واگذاری املاک و همچنین امکان گزارش گیری و ارائه گزارش عملکرد جامع را خواهد داشت.

وی گفت: در این سامانه با احراز هویت هر کاربر، تمام عملیات یک پرونده که پیشتر به صورت دستی و کاغذی انجام می شد، در سامانه ثبت شده و به جای انتقال فیزیکی آنها، با تأیید فعالیت تعریف شده توسط کاربر، پرونده به طور خودکار به مرحله بعدی هدایت می شود.

اکبری ادامه داد: فعالیت این سامانه علاوه بر ساماندهی و اصلاح فرآیندها به نتایج قابل توجهی منجر خواهد شد که تکمیل اطلاعات بانک زمین و مستغلات و استخراج گزارش های مدیریتی از جمله آنهاست.

۷۴۸۹ / ‏‬ ۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =