۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۵
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83359821
۰ نفر
۹۵ درصد مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی یزد تحقق یافت

یزد- ایرنا- رئیس کل دادگستری یزد گفت: در یک سال اخیر ۱۵ مورد مشکلات حوزه صنعت استان در ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی شد که ۹۵درصد مصوبه ها در خصوص موارد طرح شده تحقق یافت و جنبه عملیانی پیدا کرد.

به گزارش عصر روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری یزد، غلامعلی دهشیری در شورای قضایی استان افزود: از ۳۸ مورد مشکلات حوزه صنعت و اشتغال که به دبیرخانه ستاد رسید، ۲۳ مورد آن با تلاش مجموعه قضائی خارج از ستاد و در دبیرخانه حل و فصل شده است.

وی وفاق و همدلی مجموعه قضائی و اجرایی استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: قدر مسلم هر جا که تعامل و همدلی شکل بگیرد، خدمت به مردم سریع‌تر و امور کاری بهتر و کیفی‌تر پیش خواهد رفت.

این مسئول قضائی استان، رفاقت همراه با دیانت را شاخصه کادر اداری و قضائی دادگستری ذکر کرد و بیان داشت: وجود فضای صمیمی مبتنی بر احترام و اعتماد، شرایط مناسبی را برای مدیریت امور فراهم آورده است.

دهشیری با اشاره به موضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب در خصوص عدم پاسخ به پیام دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، اظهار کرد: در سفر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به ایران، رهبر معظم انقلاب، موضعی حکیمانه اتخاذ کردند که موجب عزت ملت و غرور ملی شد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =