۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 83359807
۱ نفر
دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال در قم گشایش یافت

قم – ایرنا – دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال، عصر سه شنبه با حضور عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در محل دائمی نمایشگاه های قم آغاز به کار کرد.

دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال در حاشیه گشایش این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بیش از ۵۰ کسب و کارهای بزرگ فضای مجازی کشور حضور دارند.

سعید مشهدی، افزود: کسب و کارهای بزرگ فضای مجازی کشور، تلویزیون‌های تعاملی مبتنی بر اینترنت، فروشگاه‌های مجازی، نرم افزارهای خبری، پلتفورم های مبتنی بر آموزش و همچنین تولیدکنندگان محتوا از جمله حاضران در این نمایشگاه هستند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های معمول در کشور به جای نمایشگاه یک فروشگاه بزرگ هستند، تصریح کرد: دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال به جای تمرکز بر فروش محصولات، به دنبال بسترسازی برای تعامل و ایجاد ارتباط میان فعالان این حوزه است.

این نمایشگاه پس از چهار روز فعالیت در ۳۱ خرداد ماه به کار خود پایان می‌دهد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حدود یک ساعت و نیم از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید و با فعالان فضای مجازی کشور گفت و گو کرد.

سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه و بهرام سرمست استاندار قم از دیگر مسئولان حاضر در مراسم گشایش نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال بودند.

۷۴۰۴/ ۱۱۷۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =