۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۹
کد خبرنگار: 2174
کد خبر: 83359792
۰ نفر
فرماندار ممسنی:اهالی فرهنگ و هنر برای انتخابات بی حاشیه راهکار دهند

شیراز - ایرنا - فرماندار ممسنی گفت : اهل فرهنگ و هنر این شهرستان، داشته های امروزی خود را از دانش و سواد و فرهنگ گذشتگان خود به عاریت گرفته اند که غنای ارزشمندی دارد و اکنون باید برای برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه نیز هنرنمایی و راهکار بیان کنند.

داود ایوبی سه شنبه در نشست با اعضای انجمن ادبی ممسنی گفت: یکی از داشته های قابل افتخار شهرستان وجود نیروهای خلاق، هنرمند، اهل ذوق است که ضرورت دارد آنها برای دور کردن حاشیه ها در حماسه های عظیم راهکار ارائه دهند.
وی افزود: ف شایسته نام و تاریخ و شایستگی فرزندان ممسنی نیست که در روزی که عظمت مردمان آن در تاب آوری، همت همه جانبه برای سازندگی و توسعه در یک مشارکت عمومی نمود پیدا می کند تبدیل به شرمساری و بگیر و ببند و اخلاق های ناپسند شود.
ایوبی گفت: روز انتخابات باید عرصه همایش و صحنه همدلی، همراهی همه اقوام و ساکنان این شهرستان باشد تا نتیجه آن به حلاوت و شیرینی کام مردم بیفزاید.
فرماندار مسنی اضافه کرد: از همه کارهای هنری، فرهنگی و اجتماعی که زمینه ساز برگزاری انتخابات سالم، بی طرفانه و بدون حاشیه باشد استقبال می کنیم و حاضر به هر گونه همکاری با آن هستیم.

در این جلسه اعضای انجمن ادبی شهرستان ممسنی نظرات خود را در زمینه گسترش فعالیت های ادبی، بهره گیری از هنر و ذوق مردم برای برگزاری انتخابات بی حاشیه در اسفندماه ارائه دادند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان، دوم اسفند ۹۸ در کشور برگزار می شود.

۷۳۶۶ / ‏‬ ۱۸۷۶