۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۵
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83359787
۰ نفر
چکیده اخبار مهم  انتظامی خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته

اهواز- ایرنا- سارق فلزات قبرستان قدیم و گلزار شهدا با ۱۷ فقره سرقت در بهبهان و سارقان حرفه‌ای در دشت آزادگان و مسجد سلیمان در ۲۴ ساعت گذشته دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد عزیزی عصر سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با سارقان، مأموران کلانتری ۱۲ بهبهان با اقدامات فنی و تخصصی یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد چهار عدد قفسه آلومینیومی سرقت شده از قبور کشف شد.

فرمانده انتظامی بهبهان ادامه داد: همچنین متهم در تحقیقات پلیس به ۱۷ فقره سرقت فلزات قبور از قبرستان قدیم و گلزار شهدا در این شهرستان اعتراف کرد.

وی بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

*دستگیری سارق حرفه‌ای و اعتراف به ۴۰ فقره سرقت در دشت آزادگان

فرمانده انتظامی دشت آزادگان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای سابقه دار با ۴۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید قاسم موسوی در این خصوص اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره انواع سرقت در سطح دشت آزادگان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا مأموران کلانتری ۱۱ دشت آزادگان در حین گشت زنی محسوس و نامحسوس به شخصی مشکوک شده که با مشاهده مأموران انتظامی اقدام به فرار می‌کند لیکن متهم طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی دشت آزادگان گفت: متهم که سابقه سرقت را در پرونده خود داشته به ۴۰ فقره انواع سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

وی تصریح کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد ۱۵ عدد کارت عابر بانک و مقدار ۸ میلیون و ۷۶۰ ریال وجه نقد کشف شد.

سرهنگ موسوی گفت: شهروندان ضمن عمل به هشدارهای پلیسی در پیشگیری از سرقت در صورت مشاهده افراد و وسایل نقلیه مشکوک مراتب را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

*دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارق حرفه‌ای

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه‌ای داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی حسینی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان مسجدسلیمان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۲ مسجدسلیمان با اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیات ضربتی و منسجم در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان مسجدسلیمان اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

۹۵۹۴/‏۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =