نباید افشای چهره پلید آمریکا فراموش شود

ارومیه- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه نباید افشای چهره پلید آمریکا فراموش شود، گفت: آمریکا با تمام توان از منافقان حمایت و دفاع می کند.

به گزارش ایرنا محسن شکرنیا روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی افزود: آمریکای جنایتکار ۱۷ هزار و ۴۰ شهید از ما گرفت و در سند ۱۹۹۷ آمریکا بیان شده که منافقان انسان‌های زیادی را به قتل رسانده و در دوران جنگ نیز از صدام حمایت می‌کردند.

وی اظهارداشت: هفته افشای حقوق بشر آمریکایی، فرصتی مناسب برای افشای چهره پلید استکبار جهانی و در راس آن آمریکاست.

وی با بیان اینکه در برهه ای از تاریخ افشای چهره پلید طاغوت زمان به بهانه سازندگی فراموش شد، گفت: نفاق، اسلحه بدون فشنگ است و در حال‌حاضر آمریکا با تمام وجود از منافقان دفاع می‌کند بنابراین نباید چهره منحوس استکبار و توطئه های او فراموش شود.

شکرنیا بازخوانی جنایات آمریکا و هپیمانانش را ضروری خواند و گفت: بازخوانی و بیان ستم های صورت گرفته بر ملت ایران توسط دشمنان ذهن نسل امروز را با چهره پلید دشمن آشنا می کند.

به گزارش ایرنا، هفته حقوق بشر آمریکایی از روز (یکشنبه) در سراسر کشور آغاز شده و تا ۱۲ تیر ماه همزمان با سالروز ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران ادامه دارد.

ترور نافرجام رییس جمهوری ایران (مقام معظم رهبری)، انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، بمباران شیمیایی سردشت، ترور آیت الله صدوقی، کودتای نوژه و ساقط کردن هواپیمای مسافر بری از جمله جنایات استکبار جهانی و درراس آن آمریکا در ششم، هفتم، یازدهم و دوازدهم تیرماه سال ۱۳۶۰ شمسی است.

۸۱۳۵/‏۷۱۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =