۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۵
کد خبرنگار: 1731
کد خبر: 83359699
۰ نفر
دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی شکل گرفت

تهران- ایرنا- دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی تشکیل و «حسین تاریخی» در حکمی از سوی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، به سمت مسئول دبیرخانه منصوب شد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دکتر علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت و آموزش و پرورش حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان به سمت مسئول دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی منصوب شد.
در بخشی از حکم علیرضا کاظمی آمده است: در اجرای مصوبه جلسه شورای هماهنگی تشکل‌های دانش آموزی مبنی بر تشکیل دبیرخانه دائمی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه به عنوان "مسئول دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی"منصوب شد.
در این حکم یادآور شده است: انتظار می‌رود به منظور مشارکت هرچه بیشتر تشکل‌های دانش آموزی در تبیین و اجرای توصیه‌های مهم مقام معظم رهبری در این بیانیه با استفاده از ظرفیت‌های موجود برنامه ریزی، هماهنگی و اقدامات لازم به عمل آید.
این حکم اضافه کرده است: جوانان و آینده سازان ایران اسلامی نقش اساسی و انکارناپذیر در تحقق بیانیه و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان گام دوم انقلاب دارند و بی شک سپردن کار به جوان‌ها، روح تازه‌ای به فضای سیاسی - اجتماعی کشور برای پیشروی در تمامی امور می‌دمد؛ زیرا جوانان ثابت کرده‌اند که هر جا به توانایی و استعداد آنها بها داده شده خوش درخشیده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =