۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۷
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 83359592
۰ نفر
مصطفوی: ضعف مدیریتی دلیل جدایی برانکو از پرسپولیس بود

تهران- ایرنا- رییس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: دلیل جدایی برانکو از پرسپولیس ضعف مدیریتی باشگاه بود و امیدوارم آنها بتوانند با استفاده از این تجربه تلخ جانشین مناسبی را برای برانکو انتخاب کنند.

داریوش مصطفوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو علاقه زیادی به پرسپولیس داشت و بین مردم به یک چهره محبوب تبدیل شده بود. برانکو به دلیل ضعف مدیران پرسپولیس از این تیم جدا شد و این مساله هیچ دلیل دیگری ندارد.

وی ادامه داد: برانکو از پرسپولیس طلب زیادی داشت و مجبور بود با فشار زیاد حق خود را بگیرد. این مسائل و ضعف مدیریت باشگاه او را بسیار خسته کرده بود و در کنار این مسائل برانکو از نظر فوتبالی در پرسپولیس سیراب شده بود و شاید اگر امسال می‌ماند، نمی‌توانست مانند همیشه موفق باشد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: شانس تکرار قهرمانی با فردی به غیر از برانکو بسیار بیشتر از خود او است زیرا دست برانکو برای همه تیم ها رو شده بود و این موضوع کار پرسپولیس را هم بسیار سخت می کرد. در کنار تمام این مسائل مربیان دیگر باشگاه ها نیز با برانکو زاویه داشتند و متحد شده بودند تا او موفق نشود.

وی در ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه او نمی تواند از این تیم جدا شود، تصریح کرد: شیوه قرارداد مربیان و بازیکنان متفاوت است و او می تواند از این تیم جدا شود و مطمئن باشید این مربی در پرونده با پرسپولیس موفق خواهد شد.

مصطفوی اظهار داشت: مطمئن باشید برانکو برخلاف مدیران باشگاه آنقدر تجربه دارد که تصمیم اشتباه نگیرد و او اگر یک درصد هم در موفقیت خود شک داشت، این گونه عمل نمی کرد.

وی ادامه داد: برانکو در پرسپولیس زحمات زیادی کشید و امیدوارم مسئولان باشگاه قدردان او باشند. مردم فوتبال را به خوبی درک می کنند و بهتر است مدیران پرسپولیس نیز در این پرونده در سطح و کلاس جهانی رفتار کنند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: مردم ما دیگر با گزینه های داخلی سرسازگاری ندارند چون روزهای خوشی را با پرسپولیس تجربه کردند. اسامی که برای هدایت این تیم مطرح می شوند، اصلاً خوب نیستند و نمی توانند راه برانکو را ادامه دهند.

دست های پشت پرده؛ مانع از حضور مجیدی در استقلال

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب فرهاد مجیدی برای هدایت تیم امید نیز اظهار داشت: فرهاد مجیدی باید به عنوان سرمربی در استقلال می ماند چون هواداران و بازیکنان علاقه زیادی به او داشتند و او هم شرایط تیم را بسیار بهتر درک می کند. دست های پشت پرده نگذاشتند مجیدی در استقلال بماند و مطمئن باشید او خیلی سریع به این تیم باز می گردد.

مصطفوی ادامه داد: کسانی که مانع حضور مجیدی در استقلال شدند به این باشگاه خیانت کردند و ای کاش خود مجیدی هم با حضور در تیم امید مخالفت می کرد.

وی تاکید کرد: شرایط تیم امید با استقلال بسیار متفاوت است و متاسفانه شرایط موفقیت در تیم المپیک فراهم نیست و به اعتقاد من مجیدی نباید این مسئولیت را می پذیرفت زیرا او پتانسیل بزرگی در مربیگری دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =