دانشگاه آزاد مسائل راهبردی ورزش را تبیین می کند

تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شورای عالی ورزش در دانشگاه آزاد با حضور متخصصان و کارشناسان ورزش در سطح کشور تشکیل شده تا رویکردها و مسائل راهبردی این حوزه به درستی تبیین شود.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه آزاد، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری در اولین جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه با بیان اینکه اقدامات بسیار مهمی در حوزه ورزش دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده، گفت: این دانشگاه دارای رشته‌ها، دانشکده‌ها و فضاهای خوبی در حوزه تربیت‌بدنی و ورزش است که این امکانات می‌تواند برای ارتقای بیشتر حوزه ورزش مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به تشکیل شورای عالی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: این شورا با حضور متخصصان و کارشناسان ورزش در سطح کشور تشکیل شده تا رویکردها و مسائل راهبردی این حوزه به درستی تبیین شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه سیاست‌گذاری های جدی در حوزه آموزش و پرورش شروع کرده است، گفت: ظرف یک سال گذشته ۲۰۰ مدرسه توسط این دانشگاه ساخته شده و قرار است این تعداد افزایش یابد.

کلانتری خاطر نشان کرد: همچنین راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی، تحول در حوزه کشاورزی، ایجاد دانشگاه‌های جوار صنعت و تدوین و اجرای برنامه آمایش سرزمینی از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی بوده و نشان می‌دهد که این دانشگاه به سمت تحول حرکت می‌کند تا یک دانشگاه نسل جدید در کشور شکل گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =