۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1667
کد خبر: 83359477
۰ نفر
شرایط ایمنی ۶۴ درصد مهدهای کودک کاشان ارتقا یابد

کاشان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با اشاره به کارشناسی، بازدید و ارزیابی های صورت گرفته از مهدهای کودک گفت: ۶۴ درصد اماکن بازدید شده، از نظر ایمنی شرایط نامناسبی داشتند که باید ارتقا یابد.

محمدمسعود چایچی روز سه شنبه در این زمینه گفت: در این بازدیدها وضعیت ایمنی مهدهای کودک و محیط‌های پیرامونی آنها مورد بررسی قرار گرفت و کاستی‌ها و دستورالعمل‌های ایمنی جهت برطرف کردن آنها به اداره بهزیستی و مدیران مهدها ابلاغ شده است.

وی افزود: در جریان بازدید از این ۲۲ مکان که با هماهنگی بهزیستی صورت گرفت، فهرستی نیز برای ایمنی اجزای غیر سازه‌ای مهدهای کودک تنظیم و از سوی کارشناسان سازمان تکمیل و سطح خطرپذیری آنها نیز مشخص شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان بیان کرد: فرسودگی و تغییر مکان سالانه برخی از این مهدهای کودک یکی از مشکلاتی است که پس از بازدیدهای کارشناسان این سازمان مشخص می‌شود.

وی اضافه کرد: گروه‌های کارشناسی آتش نشانی کاشان در بازدیدها پس از بررسی و ارزیابی وضعیت ایمنی اماکن، آموزش‌ها و هشدارهای لازم را در زمینه حادثه‌ها و اطفای حریق به مسؤولان و کارکنان مهدهای کودک ارائه داده‌اند.

چایچی با تاکید بر ارائه دستور العملی ویژه برای رفع مشکلات موجود در مهدهای کودک همچنین وضعیت حفاظ پنجره‌ها، زمینه‌های بروز برق گرفتگی، خروج اضطراری و سیستم گرمایشی از جمله مواردی برشمرد که بررسی‌ها و آموزش‌های لازم در مورد آنها صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت همکاری و پیگیری‌های مسؤولان بهزیستی برای سرعت بخشی به برطرف کردن کاستی‌ها نیز عنوان کرد: پس از اجرای دستور العمل های ابلاغی، کارشناسان پیشگیری سازمان دوباره از این مهدهای کودک بازدید خواهند داشت و اجرایی شدن موارد را بررسی خواهند کرد.

۸۱۲۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =