روابط عمومی ها نقش موثری در توسعه استان قزوین ایفا می کنند

قزوین – ایرنا – مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری قزوین گفت: نقش روابط عمومی ها در ایجاد یا تقویت توسعه، بومی کردن سرمشق های آن و حفظ تعلق و پیوستگی به این مفهوم بسیار حایز اهمیت است و باید مدیران به جایگاه و کارکرد آنها باور داشته باشند.

سید حسین بی نیاز روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیر کل روابط عمومی استانداری قزوین اظهار داشت: باید دستگاه‌های اجرایی تعامل خود را با رسانه‌های دلسوز حفظ کرده و از ایجاد هرگونه گسست و شکست در روابط میان روابط عمومی‌ها که پیشانی دستگاه‌ها هستند با رسانه‌ها جلوگیری کنند.

وی اضافه کرد: باید مجموعه روابط عمومی‌ها و رسانه‌های دلسوز استان علاوه بر اطلاع رسانی برای اطلاع یابی نیز تلاش کنند و با تجزیه و تحلیل داده‌ها، آنها را در قالب یک ایده و گزارش خبری در اختیار مردم قرار دهند.

مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری قزوین با بیان اینکه باید بررسی کرد که چقدر در انعکاس دستاوردهای دولت موفق عمل کرده‌ایم، افزود: باید دید آیا فراوانی مشکلات یا حوادث و بلایای طبیعی، کم رنگ سازی خدمات توسط تریبون داران، مشکلات مالی و اقتصادی و…در این زمینه مؤثر بوده یا ورود فضای مجازی به زندگی مردم ایران و سرعت انتشار اخبار و اطلاعات جلوی انعکاس سریع و دقیق دستاوردهای دولت را گرفته است؟

بی نیاز گفت: باید دید آیا زمان آن فرا نرسیده است که طرحی نو در زمینه اطلاع رسانی اجرا شده و با ایده‌های نو برای شفاف سازی و آگاهی بخشی به مردم اقدام کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از نزدیک با مشکلات و مسائل رسانه‌های استان آشنا هستم و در این مسئولیت جدید، ۲ محور اخلاق و صداقت را پیشه خود قرار خواهم داد.

بی نیاز اضافه کرد: استاندار قزوین از معدود مدیران رسانه‌ای استان است که با صراحت لهجه و صداقت پاسخگوی رسانه‌ها است و باید سایر مسئولان نیز از وی الگوگیری کنند.

۶۱۰۱

اخبار مرتبط