۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 1140
کد خبر: 83359419
۰ نفر
وزیر دادگستری از چند واحد تولیدی استان یزد دیدار کرد

یزد - ایرنا- وزیر دادگستری به همراه استاندار یزد، معاونان و جمعی از مسئولان اجرایی استان روز سه شنبه از چند واحد تولیدی استان یزد در قطب صنعتی شهرستان اشکذر دیدار کرد.

سیدعلیرضا آوائی از کارخانه آرمان سلولز در شهرک فولاد شهرستان اشکذر و همچنین کارخانه موتورسیکلت و شرکت یزد تایر بازدید و در جریان مسائل، مشکلات و تولید این واحدها قرار گرفت.

وی در گفت و گو با مسئولان این واحدها بر اهمیت رونق تولید و اشتغال مفید و مولد بر اساس اهداف و برنامه‌های نظام و دولت در استان تاکید و از فعالیت‌های انجام گرفته قدردانی کرد.

در این بازدیدها صاحبان صنایع و مدیران عامل واحدهای تولیدی و صنعتی به طرح دیدگاه‌ها، ارائه گزارش از وضعیت موجود و همچنین بر ضرورت حمایت مسئولان برای ارتقاء تولید تاکید کردند.

آوائی به عنوان وزیر معین استان یزد در بحث اقتصاد مقاومتی با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، عصر روز دوشنبه / دیروز / وارد‬ یزد شد.

وزیر دادگستری در سفر به یزد ضمن شرکت در چند نشست از چندین طرح تولیدی و صنعتی بازدید و با نماینده ولی فقیه در استان هم دیدار کرد، عصر امروز یک نشست اقتصادی نیز با حضور وزیر دادگستری برگزار می شود

هم اکنون سه هزار و ۲۸۵ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی و ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری اسمی با اشتغال ۱۰۰ هزار و ۴۴۵ نفر در استان یزد وجود دارد.

تولید بیش از ۸۰۰ نوع کالا، رتبه نخست تولید کاشی و سرامیک کشور با بیش از ۵۰ درصد، رتبه دوم تولید محصولات نساجی، رتبه سوم تولید فولاد کشور و رتبه نخست تولید رومبلی، ترمه و روفرشی ازجمله جایگاه‌های برتر استان در اقتصاد ملی است.

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سال گذشته با برگزاری ۳۸۴ جلسه کارشناسی، ۵۵۵ مصوبه ابلاغ کرد که اجرای این مصوبه‌ها منجر به تثبیت اشتغال ۴۵ هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی شد.

۷۵۳۶/‏‬ ۶۰۱۴/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =