۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83359414
۰ نفر
گاز جایگاه های CNG و صنایع عمده مریوان و سروآباد قطع می شود
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: گاز جایگاه های عرضه CNG و صنایع عمده شهرستان های مریوان و سروآباد به دلیل انجام تقویت خط لوله این محور روز چهارشنبه ۲۹ خرداد قطع می شود.

احمد فعله گری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هدف تقویت خط انتقال گاز کامیاران، سروآباد و مریوان در محدوده دگاگا و نصب شیر LBV (قطع کن اتوماتیک)، گاز جایگاه‌های CNG و واحدهای صنعتی و کشاورزی عمده مریوان و سروآباد از ساعت پنج صبح چهارشنبه ۲۹ خرداد تا پنج صبح پنجشنبه ۳۰ خرداد به مدت ۲۴ ساعت قطع خواهد شد.

وی اضافه کرد: به احتمال زیاد گاز مشترکان خانگی روستایی و شهری این شهرستان‌ها در روز چهارشنبه قطع نشود اما نیاز است این مشترکان نیز آمادگی لازم را در صورت قطع گاز داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان یادآور شد: ناپایداری و رانش متعدد زمین در محور کامیاران به مریوان به ویژه در سال جاری و در اثر بارندگی‌های مکرر، منجر به ناایمن شدن مسیر خط انتقال گاز شده که برای ایمن سازی این مسیر اقدامات فنی و مهندسی انجام می‌شود.

فعله گری با بیان اینکه برای پایداری خدمات در این منطقه نیاز است خط انتقال گاز تقویت شود، افزود: با همراهی ارگان‌های مربوطه و ساکنان سروآباد و مریوان، این عملیات در کمترین زمان ممکن انجام و کار آن به اتمام می‌رسد.

وی گفت: این شرکت تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت که در زمان انجام کار از گاز ذخیره شده در شبکه و خطوط تغذیه و انتقال برای تأمین گاز طبیعی مشترکان خانگی شهری و روستایی شهرستان‌های ذکر شده استفاده کند.

در حال حاضر یک هزار و ۱۷۳ روستای استان کردستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و شرکت گاز کردستان ۵۱۸ هزار و ۳۵۹ مشترک در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و عمومی دارد.

همچنین ۶۲ هزار مشترک در مریوان و حدود ۱۵ هزار مشترک در شهرستان سروآباد از خدمات شرکت گاز کردستان بهره مند هستند.

۷۳۵۵/‌۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =