۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83359378
۰ نفر
رسانه ها خدمات نظام را تصویر و ترسیم می کنند

قزوین – ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: عرصه رسانه و مطبوعات، نمایشگر خدمات نظام و تجلی گاه دستاوردها و تلاش های دستگاه های اجرایی است و باید مدیران از این ظرفیت و توانمندی به بهترین نحو استفاده کنند.

منوچهر حبیبی روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر کل روابط عمومی استانداری قزوین با بیان اینکه امروزه ارتباط با رسانه ها برای مدیران در همه جایگاه ها ضروری است، اظهار داشت: به مدیران پاسخگو به مردم و رسانه ها اعتقاد داریم و موضوع پاسخگویی مدیران را به رسانه ها در شورای اطلاع رسانی استان پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه خدمات نظام از قلم رسانه ها برای مردم تببین می شود، اضافه کرد: رسانه ها و مطبوعات در استحکام پایگاه نظام و اعتماد سازی میان مردم از جایگاه اثرگذاری برخوردار بوده و باید مدیران برای تقویت ارتباط خود با رسانه ها تلاش کنند.

معاون استاندار گفت: مخلص رسانه های منتقد دلسوز هستیم و هیچ نگرانی از انتقادهای آنها نداشته و آن را برای جامعه امروز ضروری می دانیم به شرطی که از دایره انصاف خارج نشویم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین رویداد سیاسی کشور در سال جاری گفت: رسانه ها، مردم و مسئولان دراین رویداد یک کار مشترک و مهم برعهده داشته و باید با ایجاد شور انتخاباتی برای مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت کشور تلاش کنند.

در پایان این مراسم از زحمات نصرت الله علیرضایی در سمت مدیر کلی روابط عمومی استانداری قزوین تجلیل و سید حسین بی نیاز به این سمت معرفی شد.

۶۱۰۱