۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83359336
۰ نفر
۹۵ کیلوگرم تریاک  در قاینات کشف شد

بیرجند- ایرنا-فرمانده انتظامی قاینات گفت:۹۵ کیلو گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود زال بیکی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاین با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر، موضوع را بررسی و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود را قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اشراف اطلاعاتی یک خودروی وانت نیسان حامل مواد مخدر را در محور نهبندان به بیرجند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی قاینات ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار ۹۵ تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

وی بیان کرد: در ادامه عملیات همدست متهم که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال تعقیب و مراقبت از خودروی حامل موادمخدر بود دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.

زال بیکی گفت: در این عملیات ۲ خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی افزود: رویکرد پیش دستانه پلیس در مبارزه با مواد مخدر در ناکام گذاشتن قاچاقچیان بسیار تاثیر گذار و این رویکرد بیانگر توانمندی اطلاعاتی پلیس است.

۹۸۹۳

اخبار مرتبط