ردپای آمریکا در همه جنایت های ضدبشری دیده می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ردپای آمریکا به طور مستقیم یا غیرمستقیم در تمامی جنایت های ضدبشری که در نقاط مختلف دنیا رخ می دهد، قابل مشاهده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید جواد خاضع روز سه شنبه در نشست ستاد برگزاری آیین هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در یاسوج اظهار داشت: آمریکای جنایتکار ایران را به حمایت از تروریست ها محکوم می کند در حالی که خود بزرگترین نقض کننده حقوق بشر است.

وی با اشاره به اینکه ۶ تا ۱۲ تیرماه هر سال به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده، افزود: آمریکا در طول چهار دهه اخیر برای تضعیف انقلاب اسلامی انواع جنایت ها را علیه کشور و ملت ایران مرتکب شده و هم اینک نیز به دروغ خود را داعیه دار طرفداری از حقوق بشر معرفی می کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این هفته فرصتی مناسب برای معرفی چهره خبیث آمریکا و جنایت های گسترده آن علیه ملت ایران و بشریت است.

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: رسانه ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در این هفته اقدام به تشریح هر چه بیشتر ماهیت استکباری و جنایتکارانه آمریکا برای مردم و به ویژه نسل جوان استان کنند.

وی ابراز داشت: برنامه های متنوعی در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی امسال در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده و محوریت تمامی آنها نیز معرفی جنایت های آمریکا علیه ملت ایران و بشریت است.

حجت الاسلام خاضع گفت: برخی از این برنامه ها شامل نمایشگاه های پوستر، کاریکاتور و نقاشی، نشست های بصیرت افزایی و پرسش و پاسخ، میزگردهای تحلیلی - تبیینی، کرسی های آزاداندیشی، شعرخوانی، توزیع رمان های کوتاه بین مردم برای معرفی شهدای هفتم تیر، فضاسازی شهری، تبلیغات میدانی و پخش کلیپ در فضای مجازی است.

وی اظهار داشت: آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در شهر یاسوج و دیگر مناطق کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت دادگستری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان برگزار می شود.

حجت الاسلام خاضع افزود: انتظار می رود که مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد حضور گسترده ای در برنامه های بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر امسال داشته باشند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =