۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 1005
کد خبر: 83359295
۰ نفر
قانون مداری، سرلوحه کار مجریان انتخابات در فارس خواهد بود

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: قانون مداری و بی طرفی در انتخابات سرلوحه کار مجریان انتخابات در این استان خواهد بود.

سید احمد احمدی زاده، سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان در دوم اسفند ۹۸ افزود: به منظور برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و همچنین اشراف و تسلط هرچه بیشتر فرمانداران بر مراحل انتخابات، دوره های آموزشی با حضور فرمانداران استان در شیراز برگزار خواهیم کرد.

او ادامه داد: تسلط هرچه فرمانداران و مجریان انتخابات به قوانین کمک خواهد کرد که انتخابات در فضایی سالم برگزار شود و صیانت از رای مردم به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی با اشاره به رصد فعالیت های کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس در استان فارس ادامه داد: چنانچه هرگونه تخلفی از جمله تبلیغات زودهنگام به اشکال مختلف از جمله فضاهای مجازی مشاهده شود موارد جمع آوری می شود و در اختیار هیات های نظارت و اجرایی قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس درباره تشکیل جلسه های ستاد انتخابات استان فت: تاکنون ۲ جلسه در استان برگزار شده که در این جلسات مقرر شد مشکلاتی که در انتخابات گذشته با آنها مواجه بوده ایم با همکاری فرمانداران و توسط یک کمیته احصا شود.

۶۱۲۲ /‏۱۸۷۶‬