۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۹
کد خبرنگار: 1615
کد خبر: 83359290
۰ نفر
شهرستان گناوه در تخصیص سهمیه  پزشکان ویژه دیده شود

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: باتوجه به موقعیت و گردشگرپذیربودن و دارابودن قطب درمان در شمال استان بوشهر باید در تعیین سهمیه پزشکان متخصص به این شهرستان نگاه و توجه ویژه ای شود.

سیدعلی پاک نژاد روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) افزود: این شهرستان دارای ۲ بیمارستان امیرالمومنین (ع) و سوانح سوختگی چرومی در جنوب کشور است که در توزیع امکانات و تجهیزات درمانی و سهمیه اختصاصی پزشکان باید ویژه دیده شود.

وی اظهار کرد: با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید در حوزه درمان و بهداشت اتفاق‌های بی نظیری صورت گرفت که طرح تحول نظام سلامت از مهم‌ترین آنهاست.

پاک نژاد گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، وضعیت درمان این شهرستان همانند دیگر شهرهای کشور متحول، بهبود و ارتقا یافت که برطرف شدن دغدغه‌های مردم در بالابودن هزینه‌های درمانی نمونه‌ای از آن است.

فرماندار گناوه افزود: تعداد پزشکان متخصص این شهرستان از ۱۰ نفر در سال ۹۵ با افزایش سه و نیم برابری به ۳۴ نفر افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: در سطح شهر گناوه چهار مرکز درمانی خصوصی و درمانگاه تأمین اجتماعی شبانه روزی به مردم خدمات رسانی می‌کنند.

پاک نژاد گفت: باتوجه به شبانه روزی بودن درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان گناوه این درمانگاه نیاز به پزشکان متخصص دارد که امید می‌رود مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در این خصوص اقدام کند.

فرماندار گناوه یادآورشد: رئیس سابق امیرالمومنین (ع) این شهرستان با تلاش وافر منشأ خدمات و تحولات زیادی در این مرکز درمانی بود که در اذهان مردم تا همیشه ماندگار خواهد ماند.

وی از رئیس جدید بیمارستان خواست با تعامل و تلاش وافر و ارتباط مداوم با خیران در خدمات دهی شایسته به مردم این شهرستان تلاش کند.

در این نشست محمد علی دریانورد به عنوان رئیس جدید بیمارستان امیرالمومنین (ع) معرفی و از زحمت‌های شهرام جلال پور تقدیر شد.

شهرستان گناوه با جمعیت ۱۰۳ هزار نفر در شمال استان بوشهر قرار دارد.

‏۶۱۶۴/‏‬ ۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =