۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83359279
۰ نفر
استیلی: محدودیتی برای دعوت از بازیکنان دورگه نداریم

تهران - ایرنا - مدیر تیم فوتبال امید ایران با تاکید براینکه بهترین و شایسته ترین نفرات باید پیراهن تیم ملی را بر تن کنند، گفت: اگر بازیکنی دو رگه شرایط لازم را داشته باشد و عملکردش هم مورد تایید قرار بگیرد، هیچ محدودیتی برای دعوت از آنان نداریم.

«حمید استیلی» درباره آخرین وضیعت تیم امید ایران، اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی داشتیم و سعی کردیم بسیاری از بازیکنان شاغل در لیگ‌های دسته اول و دوم و حتی لیگ امیدها را دعوت کنیم و عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار بدهیم. معتقدم تعدادی از نفراتی که در این اردو دیدیم، می‌توانند به ما کمک کنند.

وی افزود: از امروز سایر نفرات از لیست دوم وارد اردو می‌شوند، بازیکنانی که تقریباً یک سال است در کنار هم هستیم و تجربه حضور در بازی‌های متعدد بین المللی را داشته‌اند. با این وجود حالا و با آمدن فرهاد مجیدی هیچ پیش زمینه ذهنی وجود ندارد و همه نفرات به خوبی با یکدیگر مقایسه می‌شوند تا بر اساس نیازی که داریم بهترین‌ها به اردوی بعدی ما در تیرماه دعوت شوند. رقابت در شرایط عادلانه وجود دارد و دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن در پست‌های مختلف باز است.
مدیر تیم امیدایران خاطرنشان کرد: بازیکنان دورگه زیادی به ما معرفی می‌شود که ابتدا شرایط قانونی و سنی آنها را بررسی می‌کنم. اگر بازیکنی شرایط لازم را داشته باشد و عملکردش هم مورد تایید قرار بگیرد هیچ محدودیتی نداریم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تصریح کرد: در اردوهای قبلی هم نفراتی با این شرایط دعوت شدند و این بار هم شاهد حضور دو بازیکن دیگر هستیم.

وی گفت: اگر باز هم نفراتی هستند که کیفیت و شرایط لازم را دارند می‌توانیم آنها را دعوت کنیم، چرا که می‌خواهیم بهترین‌ها برای حضور در تیم امید انتخاب شوند.

تمرینات گروه نخست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید عصر دیروز به پایان رسید.

گروه دوم بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید، امروز سه شنبه ساعت ١٢ در هتل اکادمی فوتبال خود را به اعضای کادر فنی معرفی خواهند کرد.

نخستین جلسه تمرینی این تیم، ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره یک مرکز ملی انجام خواهد شد و نمایندگان رسانه ها می‌توانند در ٢٠ دقیقه ابتدایی این تمرین حضور یابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =