پرداخت یارانه برای توسعه حمل و نقل شهری زنجان ادامه می یابد

زنجان - ایرنا - شهردار زنجان با اشاره به حواشی پیش آمده در ارتباط با دریافت خود سرانه کرایه اتوبوسرانی از سوی رانندگان گفت: در زمان حاضر دولت در پرداخت یارانه به شهرداری کمک نمی کنند و در صورت توسعه حمل و نقل شهری باید همانند گذشته این مهم تداوم یابد.

مسیح الله معصومی روز سه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان افزود: اصلاح خطوط اتوبوس و خط کشی‌های مربوط به آن بزودی آغاز می‌شود که این مهم در راستای انجام این مهم و ساماندهی حمل و نقل عمومی شهر است.

وی اظهار داشت: در هیچ دروه زمانی تنش‌های اقتصادی و مشکلاتی ناشی از آن انجام پروژه‌های عمرانی شهر را به شدت با مشکلاتی مواجه کرد در حالی که همگرایی و هم افرایی در شهر زنجان به سرانجام رسیدن پروژه امام حسن مجتبی در موعد مقرر منتهی شد.

این مسئول ادامه داد: شرایط آب و هوایی و تداوم بارندگی‌ها عامل مهمی در تعویق پروژه یاد شده در شهر زنجان بود و برای تحقق این کار مهم در وعده تعیین شده تمامی بخش‌های شهرداری همکاری‌های لازم را انجام دادند.

شهردار زنجان ادامه داد: بر این مبنا تبلیغ این کار مهم حس امید و اعتماد مردم به شهرداری را به مراتب افزایش می‌دهد زیر کار انجام گرفته به شکل کیفیت بهتر و در بهترین زمان اعلام شده باید به شهروندان اطلاع رسانی شود که در واقع خود تعریفی نیست.

معصومی تاکید کرد: این کار انجام پروژه‌های عمرانی دیگری توسط شهرداری را ترغیب کرده و از طرفی پرداخت عوارض از سوی شهروندان را دلگرم‌تر می‌کند که حتی صرف هزینه ۱۰۰ ملیون تومانی برای تبلیغ برگزاری مراسم خارج از عرف نیست.

وی اضافه کرد: در ارتباط با سمپاشی درختان شهری نیز باید گفت که این مهم باید بعد از آخرین بارندگی انجام بگیرد و قبل آن هدر رفت خواهد بود که اثر گذاری سمپاشی ها به فاصله ۲۰ روزه رخ می‌دهد.

معصومی ادامه داد: در مورد آسفالت ریزی معابر و خیابان‌های شهری هم تیم‌ها و نظارت‌های بیشتری اعمال می‌شود و این موضوع با جدیت پیگیری می‌شود.

این مسئول در ارتباط با کمبود ساختمانهای اداری شهرداری نیز خاطر نشان کرد: این موضوع معضلاتی را در انجام کارهای مختلف فراهم کرده و بر این اساس خرید ان در دستور کار قرار گرفته است.

۹۶۴۶/ ۸۰۶۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =