مهلت ثبت‌نام مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد فردا به پایان می رسد

تهران- ایرنا- دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد مهلت ثبت‌نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی این دانشگاه فردا چهارشنبه به پایان می رسد و ثبت نام نکردن در سامانه به منزله انصراف خواهد بود.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه آزاد، داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه موظف هستند تا ساعت ۲۴ فرداد چهارشنبه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه مبلغ ۹۲۰ هزار ریال پرداخت و ثبت‌نام کنند.

دانشگاه آزاد اعلام کرد: به اطلاع تمام داوطلبانی که موفق به رسیدن به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند، می رساند که امسال مام مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب کرده اند، لازم است برای هر رشته گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شود، شرکت کنند.

داوطلبان باید پس از ثبت‌نام از بخش گزارش وضعیت، رسید ثبت‌نام و پرداخت وجه مصاحبه را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری کنند.

ثبت‌نام نکردن در سامانه به منزله انصراف است، همچنین زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه متعاقباً اعلام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =