۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83359230
۰ نفر
هزاران عدد قرص غیرمجاز از اتوبوس مسافربری در مشهد کشف شد

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی مشهد گفت: محموله قرصهای غیرمجاز ترک اعتبار به تعداد ۱۴ هزار عدد از یک اتوبوس مسافربری در این شهر کشف و ضبط شد.

سرهنگ اکبر آقابیگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گروه گشت کلانتری طرق هنگام گشت زنی در محدوده جنوب غرب شهر مشهد به دو مرد که در انباری در حال تخلیه بار از اتوبوس مسافربری مسیر زابل- مشهد بودند مشکوک شدند.

وی گفت: پلیس در بازرسی از این اتوبوس مأموران ۱۴ هزار عدد انواع قرصهای غیرمجاز ترک اعتیاد کشف و دو متهم را در این خصوص دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی مشهد در ادامه همچنین از تلاشی باند سرقت زنانه در این مشهد خبر و ادامه داد: در این عملیات چهار سارق زن که طراح سرقت‌های تیزدستانه در تهران، کرج، کرمان، مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی بوده اند شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این متهمان در مراکز تجاری و پر رفت و آمد اقدام به جیب بری، سرقت و کیف زنی می‌کردند. در بازرسی از وسایل آنها تعدادی کارت بانکی، مقادیری وجه نقد، سه دستگاه گوشی تلفن همراه، تعدادی کارت و مدارک بانکی و شش قطعه اسکناس ۵ هزار دیناری کشف شد. تحقیقات از این متهمان که دارای سابقه کیفری در تهران، کرج، کرمان و خراسان رضوی هستند ادامه دارد.

۷۵۰۵/۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =