۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۵
کد خبرنگار: 1690
کد خبر: 83359225
۰ نفر
کارکنان دولت نباید از تکریم ارباب رجوع غافل شوند

قزوین - ایرنا - فرماندار آوج گفت: تکریم ارباب رجوع یک اصل و وظیفه ای قانونی و شرعی است که کارکنان دولت نباید از آن هیچ گاه غافل شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آوج، نصرت اله علیرضایی روز سه شنبه در نشست با همکاران خود در این فرمانداری افزود: جایگاه فرمانداری در سطح شهرستان والا و ارزشمند است و کارکنان آن باید با اقتدار توأم با تعامل و همکاری و هم افزایی با دستگاه های اجرایی درحفظ و ارتقای این جایگاه بکوشند.

وی اضافه کرد: کارمندان فرمانداری باید در جهت پیشبرد امورات شهرستان وتکریم ارباب رجوع وارائه خدمات مطلوب به مردم اهتمام جدی داشته باشند.

علیرضایی گفت: تکریم ارباب رجوع یک اصل مهم و با اهمیت در حیطه کاری فرمانداری است و دراین زمینه باید فرمانداری الگویی برای دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان باشد.

فرماندارآوج تاکید کرد: باید باید با اخلاق، روی خوش و توجه به حفظ حقوق و کرامت انسانی با مراجعان برخورد کنیم که تحقق این موضوع مهم نیازمند به تعامل وهمکاری دوستانه همه کارکنان است.

علیرضایی اظهارداشت: باید تلاش کنیم درکناریکدیگر و درفضایی صمیمی برای شهرستان آوج اتفاقات مثبتی رقم بزنیم و در این راستا از پیشنهادات موثر و سازنده همه کارکنان استقبال خواهم کرد زیرا اعتقاد دارم کارشناسان فرمانداری همه صاحب فکر و ایده و تجربه هستند می توانند درجهت موفقیت وتوسعه روز افزون شهرستان بنده را کمک نمایند.

علیرضایی با اشاره به مزیت مواصلاتی بودن راه شهرستان آوج نیز افزود: از این پتانسیل مهم باید درجهت شناساندن ظرفیتهای بالقوه دیگر شهرستان آوج ازجمله حوزه گردشگری استفاده کنیم ودرجهت توسعه ورونق این حوزه مهم همه مسئولین وآحادمردم باید تلاش کنند.

در این دیدار هریک از کارکنان فرمانداری ضمن خوش آمدگویی به فرماندار به بیان شرح وظایف اداری خود پرداختند.

شهرستان آوج به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.
۳۰۱۳