۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۶
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 83359154
۰ نفر
وقتی ترامپ حرف می زند سرفه نکنید

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جریان مصاحبه با شبکه "ای.بی.سی نیوز" در دفتر کار خود در کاخ سفید، به دنبال سرفه "میک مالونی" (Mick Mulvaney) سرپرست کارکنان کاخ سفید عصبانی شده و با قطع مصاحبه وی را از دفتر خود بیرون کرد.

مجری شبکه خبری سی ان ان روز سه شنبه با پخش تصاویری از این صحنه به طعنه گفت: وقتی رئیس جمهورترامپ حرف می‌زند سرفه نکنید.

بنابر این گزارش، در جریان مصاحبه خبرنگار شبکه ای. بی.سی در دفتر کار ترامپ، صدای سرفه ای در پس زمینه شنیده می‌شود که اندکی بعد ترامپ به یک باره با قطع ادامه مصاحبه، با انگشت خطاب به رئیس کارکنان کاخ سفید گفت: وی حین پاسخ دادن من سرفه کرد، این کار را دوست ندارم، می‌دانید من این کار را دوست ندارم.

"جورج استفانوپلوس"(George Stephanopoulos) خبرنگار ای. بی.سی نیز با خنده گفت: این رئیس کارکنان کاخ سفید است و ترامپ به مالونی گفت، اگر می‌بینید می‌خواهید سرفه کنید از اتاق بروید بیرون و وی سرپرست کارکنان کاخ سفید را از دفتر کارش بیرون کرد.

ترامپ افزود: یک بار دیگر این (مصاحبه) را انجام دهیم وی درمیان پاسخ دادن من سرفه کرد.

سی ان ان در واکنش به این رفتار ترامپ گزارش داد: هیچ فردی نمی‌تواند زمانی که دچار سرفه می‌شود، مانع از سرفه کردن خود شود، شاید هم این علامتی به ترامپ بوده که زیاد حرف نزند.

بنابراین گزارش این سرفه زمانی رخ داد که ترامپ در حال دفاع از تصمیم خود مبنی بر ارائه نکردن "اظهار نامه مالیاتی" اش به سنا بود و افزود که وی ممکن است روزی آنرا منتشر سازد.

رفتار ترامپ دراین مصاحبه با واکنش‌های گسترده رسانه‌ای مواجه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =