۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۱
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 83359149
۰ نفر
۲ تورنمنت بین المللی پیش روی فرنگی کاران

تهران - ایرنا - تیم منتخب کشتی فرنگی ایران تا پیش از حضور در رقابت های جهانی سال ۲۰۱۹ در شهر نورسلطان قزاقستان در ۲ تورنمنت بین المللی حضور خواهد یافت.

تیم ملی کشتی فرنگی که خود را برای پیکارهای قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ آماده می کند روز (شنبه) مرحله هشتم اردوی خود را به پایان رساند.

این مرحله از تمرینات فرنگی کاران از روز ۱۵ خردادماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد آغاز شده بود و امروز با برگزاری تمرین کشتی ترکیبی پایان یافت.

بنا بر تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی حضور در رقابت های بین المللی پیت لازینسکی لهستان و همچنین اولگ کارایف بلاروس که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است در دستور کار قرار دارد.

به نظر می رسد که «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در این ۲ تورنمنت قصد دارد در وزن هایی که برای نفرات اصلی جهت حضور در پیکارهای جهانی دچار ابهام است و یا نفرات برابری حضور دارند، مدعیان را به صورت جدی محک بزند و به نوعی مسابقه انتخابی در برخی اوزان خواهد بود.

تیم ملی کشتی فرنگی پیش از این در جام وهبی امره ترکی، جام تورلیخانوف قزاقستان و جایزه بزرگ مجارستان که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است، حضور یافته بود.
فرنگی کاران بزرگسالان که خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی کشتی و گزینشی المپیک زیر نظر محمد بنا و همکارانش، آماده می‌کنند، مرحله جدید اردوی خود را از روز ۳۱ خردادماه آغاز خواهند کرد.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان تا زمان برگزاری رقابت‌های جهانی (۳ ماه دیگر) تمرینات متنوع و حضور در تورنمنت‌های بین المللی را در دستور کار دارند.

رقابت‌های جهانی کشتی و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می‌شود و ۱۰۸ کشتی گیر (آزاد، فرنگی و زنان) در ۶ وزن المپیکی، سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را بدست می‌آورند.

اسامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی:
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری (البرز)، پویا ناصرپور (خوزستان) و محمد حسینوند پناهی (خوزستان)
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان)، شیرزاد بهشتی طلا (تهرن)، علیرضا نجاتی (قم) و مهدی محسن نژاد (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش (تهران)، میثم دلخانی (فارس)، سامان عبدولی (خوزستان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه)
۶۷ کیلوگرم: حامد تاب (خوزستان)، محمدجواد رضایی (قم) و محمد الیاسی (خوزستان)
۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (خوزستان)، محمدرضا گرایی (فارس) و علی ارسلان (مازندران)
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) و پژمان پشتام (تهران)
۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی (خوزستان)، مهدی ابراهیمی (قم) و جمال اسماعیلی (تهران)
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز)، محمدهادی ساروی (مازندران)، مهدی فلاح (تهران) و رامین طاهری (خوزستان)
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری (تهران)، مهدی بالی (مازندران)، علی اکبر حیدری (قم)، آرمان علیزاده (خوزستان) و محمد یگانه (لرستان)
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی (خوزستان)، شهاب قوره جیلی (تهران)، بهنام مهدی زاده (تهران) و پارسا نظری (فارس)
کادر فنی: محمد بنا (سرمربی)، ناصر نوربخش، ایرج اسفندیاری فر، رسول جزینی، بهروز حضرتی پور، عزیز ناقوسی و عادل بالی تبار (مربیان) و حسام الدین جعفری (سرپرست).

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =