۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۳
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83359137
۰ نفر
دعوت هلال احمر از مردم برای شرکت در پویش با مهر تا مهر

ایلام - ایرنا - معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر ایلام از عموم مردم برای پیوستن به پویش با مهر تا مهر دعوت کرد.

علی اصغر علی اکبری روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این پویش مردمی در روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه جاری و همزمان با سراسر کشور در سطح استان برگزار و عموم مردم برای مشارکت در این طرح فرهنگی می‌توانند، کتاب، اسباب‌ بازی و لوازم‌التحریر را خریداری و در اختیار جوانان هلال احمر مستقر در کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در سطح استان قرار دهند.

وی ادامه داد: در این طرح کمک های اهدایی مردم در قالب بسته های فرهنگی تهیه و برای توزیع بین مناطق سیل‌زده استان به شهرستان های مربوطه ارسال می شود.

معاون هلال احمر ایلام هدف از اجرای این طرح را رفع نیازهای فرهنگی خانواده‌های سیل زده با توجه به اوقات فراغت تابستان و همچنین سال تحصیلی آینده برشمرد.

به گفته علی اکبری: فراخوان با مهر تا مهر ویژه اقلام غیرنقدی شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر است و کمک های جمع‌آوری شده با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده توزیع می‌شوند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر ایلام گفت:: کتابفروشی های داوطلب در سراسر استان برای شرکت در طرح با مهر تا مهر می توانند با مراجعه به سایت سازمان جوانان در این طرح مشارکت کنند.

به گزارش ایرنا، سیل فرودین ماه امسال اگرچه خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما خسارت‌های گسترده‌ای به زیرساخت‌ها و تأسیسات این استان وارد کرد که بیشترین خسارت‌ها مربوط به دو شهرستان دره شهر و سیروان است.

۷۱۷۱/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =