۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۱
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83359111
۰ نفر
سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد معرفی شد

یزد- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد امروز سه شنبه دکتر سید علی میرحسینی را که ۳۴ سال دارد، به عنوان سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد معرفی کرد.

محمود نوری شادکام با قدردانی از خدمات دکتر آقایی متخصص بیهوشی که از آذر سال ۹۲ تاکنون عهده دار ریاست بیمارستان یادشده بود، گفت: در شرایطی قرار داریم که به دلیل مشکلات مالی دوره خاصی برای ارائه خدمات درمانی و انجام خدمات با کیفیت مطلوب روبرو هستیم باید با احساس مسئولیت و همکاری هم انجام خدمات مطلوب درمانی پیگیری شود.

وی افزود: مسئولیت بیمارستان کاری فنی، تخصصی و علمی است و در مدیریت استفاده از ظرفیت ها برای ارائه خدمات بهتر، توسعه کمی و کیفی بیمارستان، حفظ کرامت و شأن مردم و کسب رضایت آنها در ارائه خدمت لازم است.

وی تصریح کرد: روند انجام پروژه‌ها و ساخت بیمارستان میبد تاکنون با کمک خیرین به خوبی انجام شد و با همکاری مردم خیر توسعه کمی و کیفی این واحد مورد توجه قرار می‌گیرد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد تاکید کرد: باید اتمام پروژه‌های خیری و انجام قول‌هایی که داده شده با همکاری‌ها و پیگیری‌هایی که خواهد شد، دنبال شود.

به گفته معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد احساس مسئولیت خیرین شهرستان خوب است، با بهبود وضعیت مالی حوزه درمان تعهدات داده شده به خیرین شامل اورژانس، توسعه فاز یک بیمارستان و تکمیل منازل مسکونی پزشکان به عنوان اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی پیگیری می شود.

نوری شادکام به معوقه ۱۰ ماهه کارانه پرستاران و طلب ۱۲ ماهه پزشکان اشاره کرد که این موضوع و دیگر پروژه‌ها با حدود ۳۰۰ میلیارد تومان مطالبه گری از بیمه تأمین اجتماعی و سایر بیمه‌ها می‌تواند دنبال شود.

همچنین حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد گفت: مسئولیت ها وقتی ارزش پیدا می‌کند که انسان به انجام کارها به دیده خدمت به مردم که کاری با ارزش تر از آن وجود ندارد، نگاه کند.

وی افزود: یکی از جاهایی که ارزش خدمت به هم نوع در آن مضاعف می‌شود خدمت در مکانی است که انسان‌های دردمند به آن مراجعه دارند، اگر در این خدمت‌ها رفع مشکلات به قصد قربت انجام گیرد، خدمت رسانی بدون شک عبادت محسوب می‌شود.

وی انتظار مردم میبد از مسئولان بهداشت و درمان استان یزد را با توجه به فعالیت خیرین منطقه خواستار توجه بیشتری برای دلگرمی آنها شد.

همچنین آقائی رئیس سابق بیمارستان میبد با قدردانی از همکاری افراد خیر، مردم و مسئولان محلی گفت: پروژه ساختمان سه طبقه بیمارستان علی رغم ارسال چهار نامه برای وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی همچنان ناتمام مانده است.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده در نهایت پنج میلیارد تومان برای این پروژه مصوب شد که با اختصاص حدود ۲ میلیارد تومان آن کارهای تاسیسات شروع شد، تا شاهد افزایش تخت بیمارستان باشیم.

مرکز شهرستان ۱۰۴ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.

۹۹۳۴ / ‏۲۰۴۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =