۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83359097
۰ نفر
عضو شورای تهران: حق و حقوق مردم را به دیگران سوبسید ندهید

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در سخنان انتقادی گفت:حق و حقوق مردم را به دیگران سوبسید ندهید.

به گزارش ایرنا، ناهید خداکرمی روز سه شنبه در یکصد و چهل و نهمین جلسه شورای و در جریان بررسی لایحه تعدیل عوارض ساختمانی همه بلوک های شهر تهران اظهار داشت: در تبصره سه بودجه ۹۸ به تعدیل عوارض اشاره شده است و قرار بود عوارض تعدیل شود نه کاهش یابد.
وی افزود: قرار بود فرمول خطایابی شود، اما این اتفاق نیفتاد و ما هشت میلیون شهروند تهرانی را از محل عوارض محروم می‌کنیم تا رانت و سوبسید به ۸ هزار متقاضی پروانه ساختمانی بدهیم.

خداکرمی ادامه داد: این اتفاق درست مثل برج باغ ها است.
عضو شورای تهران خاطر نشان کرد: در موضوع برج باغ ها هم اول آن را لغو کردیم، اما به خاطر لابی ۴۳۰ نفر که به مراکز قدرت وصل هستند، ۶۲ باغ را تعدیل و اجازه ساخت دادیم.
خداکرمی با این تصمیم کار دولت را تکرار می کنیم که یک جای دیگر کار خراب است اما قیمت بنزین را ثابت نگه می‌دارد تا افرادی که خودرو دارند از آن استفاده کنند.
وی با اشاره به سخنان معاون شهردار گفت: معاون شهردار معتقد است اگر عوارض تعدیل نشود، موجب تخلف ساختمانی می‌شود، اما من نظر عکسی دارم؛ چراکه اگر عوارض واقعی شود نظارت واقعی خواهد شد.
تهرام/۷۲۴۴//‏۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =