فدراسیون جهانی والیبال: سعید معروف در لیگ ملت ها جادو کرد

ارومیه- ایرنا- فدراسیون جهانی والیبال(FIVB) در صفحه رسمی این فدراسیون در اینستاگرام با اشاره به عملکرد درخشان پاسور تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال از بازی «سعید معروف» به عنوان جادو یاد کرد.

فدراسیون جهانی والیبال(FIVB) با انتشار فیلمی از بازی «معروف» در مقابل تیم روسیه نوشت: «همه با چراغ جادوی علاءالدین شگفت زده می شوند، در حالی که ما در والیبال لیگ ملت ها جادوگر اختصاصی خود را داریم».

در این فیلم گزیده ای از امتیازگیری های «معروف» به نمایش در آمده و به این موضوع اعتراف شده است که «سعید معروف» بار دیگر نشان داد که برای غافلگیر کردن ما همیشه ترفندی در آستین دارد.

هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ملی ایران، روسیه، کانادا و لهستان از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه جاری در سالن غدیر ارومیه برگزار شد و «معروف» به مانند هفته‌های قبل در رده اول بهترین پاسورهای این مسابقات قرار گرفت تا همچنان مهره درخشان تیم ملی ایران باشد.

تیم ملی والیبال ایران عصر روز (یکشنبه) در نهمین مسابقه خود از هفته نهم لیگ ملت‌های والیبال به مصاف روسیه رفت و در حضور بیش از هشت هزار تماشاگر مشتاق و با نتیجه سه بر صفر این تیم را شکست داد.

ایران با نتیجه‌ای که مقابل روسیه کسب کرد، با ۸ برد از ۹ مسابقه و به دست آوردن ۲۴ امتیاز، هفته سوم مسابقات را با حضور در صدر جدول رده‌بندی به پایان برد.

به این ترتیب تیم ملی والیبال ایران بدون اینکه هیچ شکستی در ارومیه متحمل شود از این شهر به اردبیل می‌رود تا مسابقات هفته چهارم را برگزار کند.

۹۹۳۹/۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =