۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83359041
۰ نفر
واژگونی سمند در رزن یک کشته بر جا گذاشت

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری سمند در جاده اصله - کاج شهرستان رزن یکی از سرنشینان این وسیله نقلیه به بیرون از خودرو پرتاب شده و جان باخت.

سرهنگ رضا عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: خودرو سمند در مسیر بازگشت از تهران به علت بی توجهی به جلو در جاده اصله - کاج از مسیر اصلی خارج و واژگون شد.

رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: راننده و مادر خانواده که سرنشین جلو خودرو بودند به علت استفاده از کمربند ایمنی آسیبی ندیدند اما پدر خانواده از خودرو به بیرون پرتاب شده و به دلیل برخورد سر با جسم سخت جان باخت.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: ۶۰ درصد از سوانح رانندگی این استان را واژگونی تشکیل می دهد که به علت بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی، مشغول شدن به تنظیم سیستم صوتی و مکالمه با تلفن همراه رخ می دهد.

رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بخش زیادی از واژگونی ها در محورهای فرعی و روستایی به علت بی توجهی روستانشینان به قوانین و مقررات رخ می دهد که با توجه به نیرو و استعداد محدود پلیس نمی توان این مسیرها را پوشش داد.

طبق آخرین گزارش پزشکی قانونی ۵۴ تن از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه در سوانح رانندگی درون و برون شهری این استان جان خود را از دست دادند که سهم سوانح برون شهری ۴۰ کشته است.

همچنین ۵۷۳ تن در سوانح رانندگی فروردین و ۵۴۶ تن در سوانح رانندگی اردیبهشت امسال مجروح و مصدوم شدند.

۷۵۲۶/‏۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =