۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83359025
۰ نفر
هواشناسی برای بوشهر  گرد و خاک پیش بینی کرد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به وزش بادهای شدید شمال غربی تا پایان هفته جاری به تناوب برای برخی از نقاط استان پیش بینی گرد و خاک می شود که منشا آن نیز کانون های داخلی استان است.

محمد رضا انصاری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خلیج فارس نیز در این مدت به سبب وزش باد به تناوب مواج و متلاطم پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: همچنین انتظار می رود که دمای هوا طی امروز تا پایان هفته بتدریج کاهش یابد.

انصاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و گاهی گرد و خاک پیش بینی شده است.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی با سرعت ۱۴ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در برخی نقاط طی ساعاتی از ظهر امروز تا ظهر فردا ۱۸ تا ۴۶ گاهی تا ۵۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
انصاری گفت: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی تا ۲۱۰ سانتی متر و در سواحل جنوبی ۱۲۰ تا ۲۱۰ گاهی تا ۲۴۰ سانتی متر پیش بینی می شود.
وی عنوان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ۰۲:۲۴ بامداد، مد اول ساعت ۰۸:۵۸، جزر دوم ساعت ۱۶:۴۳ و مد دوم دریا ساعت ۲۳:۰۳ خواهد بود.

انصاری یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان با ۵۰.۱، دیلم با ۴۸ و شهرهای اهرم، خورموج، اهرم و کنگان نیز با ۴۷ درجه به ترتیب بیشترین میزان دما را در استان بوشهر تجربه کردند.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =