۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83358993
۰ نفر
وزیر دادگستری: مبارزه با قاچاق کالا در گرو بهره گیری از ظرفیت هاست

یزد - ایرنا- وزیر دادگستری گفت: برای مبارزه جدی با قاچاق کالا در کشور باید از تمام ظرفیت های موجود به نحو مناسب و با همکاری و همراهی مردم و تمام بخش ها، سازمان ها و نهادها استفاده شود.

سید علیرضا آوائی روز سه شنبه در جمع کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد با تاکید بر تداوم مبارزه با قاچاق کالا، افزود: با وجود قاچاق، تولید ملی دچار آسیب می شود، وظیفه ما اتخاذ تصمیماتی درست و منصفانه برای مبارزه با این پدیده اجتماعی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی در سال رونق تولید است.

وی فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی را برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری از ظلم و ستم به مردم عنوان کرد و ادامه داد: در تمام تصمیم گیری ها و آرای قضایی لازم است، رضایت خدا و آبروی مردم را مد نظر قرار دهیم.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: نظام اسلامی و دولت بر حفظ کرامت و حرمت مردم تاکید فراوان دارد و در حال حاضر مردم به شدت نیازمند احترام از سوی مسئولان هستند.

آوائی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی باید انگیزه و تحرک خوبی برای خدمت به مردم داشته باشد، انجام وظیفه در این نهاد را یکی از رسالت بزرگ در کشور عنوان کرد.

وزیر دادگستری به همراه محمدعلی طالبی استاندار یزد، معاونان استانداری و جمعی از مقامات و مدیران استان از اداره کل تعزیرات حکومتی بازدید کرد و با مدیران، قضات و کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

وزیر دادگستری در سفر به یزد با شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از چندین طرح تولیدی و صنعتی بازدید می کند، وی عصر روز دوشنبه وارد یزد شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.

دیدار با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد از دیگر برنامه‌های سفر آوائی به یزد است.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =