۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 83358975
۰ نفر
درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان ۹۸ به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، عادل اصغرپور روز سه شنبه در بازدید از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی عجب شیر افزود: با بهره برداری از این درمانگاه تخصصی، تحولی اساسی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی عجب شیر انجام می شود.

وی هدف از این بازدید را بررسی موانع و مشکلات این درمانگاه و بررسی راهکارهایی جهت تسریع در اتمام آن عنوان کرد.

فرماندار عجب شیر اظهار داشت: وجود بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ بیمه شده اصلی با ۲۶ هزار نفر جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش و همچنین یکهزار و ۲۰۰ بازنشسته و مستمری بگیر در شهرستان، ضرورت بهره برداری سریع از این درمانگاه را دوچندان کرده است.

اصغرپور با بیان اینکه برای ساخت این درمانگاه ۱۲ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است، گفت: این طرح در سال ۸۶ و در زمینی به مساحت ٢ هزار و ٩٠٠ مترمربع کلنگ زنی و تاکنون بیش از ۹ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

وی افزود: این طرح در سه طبقه شامل بخش‌های پزشکان عمومی، متخصص، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و دندانپزشکی طراحی شده است.

وی همچنین با اشاره به اهتمام سازمان تأمین اجتماعی برای رفع مشکلات درمانی بیمه‌شدگان خود گفت: ارتقاء فضای فیزیکی موجب تنوع خدمات و به تبع آن افزایش کیفیت خدمات خواهد شد که درنهایت رضایت بیمه‌شدگان را در پی خواهد داشت.

شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

۳۰۷۷/‌۷۴۸۵/‏۵۱۸

اخبار مرتبط