۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۵
کد خبرنگار: 760
کد خبر: 83358955
۰ نفر
تاکید وزرای پاکستان و انگلیس بر مبارزه با پولشویی

تهران- ایرنا- وزیر خارجه پاکستان و وزیر کشور انگلیس بر ادامه همکاری سازمان های مجری قانون دو کشور در زمینه مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

به نوشته روزنامه "دان" پاکستان، "شاه محمود قریشی" و "ساجد جاوید" دوشنبه در دفتر کار وزیر کشور انگلیس دیدار و درباره مسایل مورد علاقه طرفین و روند همکاری امنیتی در چارچوب گفت وگوی راهبردی گفت وگو کردند.

طبق اعلام کمیسیون عالی پاکستان در انگلیس، در این دیدار که "نفیس زکریا"، کمیسر عالی این کمیسیون قریشی را همراهی می‌کرد، وزیر خارجه پاکستان و وزیر کشور انگلیس بر ادامه همکاری مجریان قانون طرفین در زمینه مبارزه با تروریسم در چارچوب برنامه اقدام ملی تاکید کردند.

در این دیدار طرفین بر مهار بحران پولشویی تاکید کردند، قریشی از جاوید به خاطر کمک‌ها و حمایت‌های فنی دولت انگلیس تشکر کرد و وزیر کشور انگلیس یادآور شد که لندن آرزو دارد به عنوان شریک پاکستان در تلاش‌های مشترک در زمینه مبارزه با پولشویی و جرایم سازمان یافته محسوب شود.

قریشی و جاوید همچنین درباره مهاجرت و روادید گفت وکردند و وزیر خارجه پاکستان بر ضروت گفت وگو درباره مهاجرت قانونی تاکید کرد و گفت، پاکستان به لحاظ سرمایه انسانی، غنی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =